Kaka Yaparken Acıtıyor
% 25indirim

Kaka Yaparken Acıtıyor

Tuvaletini Yapmaktan Korkan Çocuklar İçin Bir Hikaye
  • 15,00 TL11,25 TL

    hopi kampanyası
    0,56 Paracık
  • Stoktan Hemen Teslim!
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Okuyan Koala, çocuk kitaplarına yepyeni bir standart getiriyor!


Çocuklar için kişisel gelişim, anne babaları için hayat kolaylaştırıcı, dünyanın en büyük bilimsel ve profesyonel psikoloji topluluğu Amerikan Psikoloji Derneği onaylı APA Çocuk Kitapları Serisi, Okuyan Koala ile Türkçede!


Dünyada birçok anne babaya yol göstererek, çocukların sağlıklı tuvalet alışkanlığı kazanmasına yardımcı olan kitap!


Ryan tuvaletini yapmaktan çekinir. Çünkü tuvaletini yaparken canının acıyacağından korkmaktadır. Bu yüzden de kakasını tutmaya çalışır ve bu da karın ağrılarına yol açar.


İşte bu kitapta Ryan’ın sorunu için çok etkili bir çözüm yöntemi var. Dr. Gold’un anlattığı hikaye ve getirdiği öneriler, Ryan gibi, sizin çocuğunuzu da hem eğlendirecek hem de rahatça tuvaletini yapabilmesini sağlayacak.


 “Tuvalet eğitimi sorunu yaşayan her çocuğun okuması gereken bir kitap!”


- Dr. Alison Schonwald, Pediatri Uzmanı, Harvard Tıp Fakültesi, The Pocket Idiot’s Guide to Potty Training Problems’ın yazarı


“Kaka Yaparken Acıtıyor! harika bir kitap. Kendi kızımın metabolizması biraz yavaştır ve kakasını tutmaya çalıştığında karın ağrıları çeker. Dr. Bennett’ın hikayesi ona vücuduyla ilgili bilgi sunarken zekasına daha fazla güvenmesini sağladı ve durumun çözümü için bir plan sundu. Dr. Bennett’ın böylesine sinir bozucu bir sorunla ilgili akıllıca hazırlanmış eğlenceli tedavi yöntemini şiddetle öneriyorum.”


- Mary Kay Zuravleff, The Bowl Is Already Broken’ın yazarı


APA Amerikan Psikoloji Derneği


Kurulduğu 1892 yılından bugüne 134 binden fazla araştırmacı, eğitimci, klinisyen, danışman ve öğrenci üyesiyle, dünyanın en büyük bilimsel ve profesyonel psikoloji topluluğudur. APA, bünyesine kattığı Magination Press yoluyla, çocuk ruh sağlığı alanında uzmanlaşmış profesyoneller tarafından yazılmış kitaplar yayımlamaktadır.


Yorum Sayısı: 1

Zaman'ın yahudileri büyük kin ve nefret kustuları Büyük komutan yüce şahsiyet ve sahabe olan KAKA r.a dan öç almak için çocuklarını tuvalete oturttururlarken kakanı yap demişler biz kara cahil müslümanlarda o mübarek ismi onların kullandığı maksatla dilimize almış durmuşuz. Yazıklar olsun bizim gibi müslümanlara.

Ş
Şahin Efe  -   20.04.2016