• Kan Kırmızı Yol% 34indirim
    Kan Kırmızı Yol
    Kan Kırmızı Yol

Kan Kırmızı Yol

  • 25,00 TL16,50 TL

    hopi kampanyası
    0,83 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Saba kum fırtınaları tarafından harap edilmiş çorak bir diyarda yaşamaktadır. Çok sevdiği ikizi Lugh kaçırılınca gözü pek Jack ve Özgür Şahinler’le birlik olup Lugh’u aramaya koyulur.

İkizi Lugh’u bulmak için pek çok güçlükle savaşmak durumunda kalan genç kız, zekası ve iradesiyle tüm zorlukların üstesinden gelmeye, düşmanlarını yenmeye çalışır. Üstelik bu süreçte hem mücadelelerinde yenilmez biri olduğunu hem de aşkı ve dostluğu keşfeder. Heyecan ve aksiyonun bir an olsun hız kesmediği Kan Kırmızı Yol soluksuz okunacak bir roman.

 

“Ridley Scott’ın da bu kitabın yayın haklarını almasında şaşılacak bir yan var mı?” -New York Times

“Ürkütücü ve macera dolu. Açlık Oyunları’yla eş değer.” - Los Angeles Times

“Vahşi ve heyecan verici.” - The Wall Street Journal

“Kan Kırmızı Yol üslubu ve karakterleriyle kendini benzerlerinden ayırıyor. Çarpıcı ve kesinlikle orijinal.” - MTV.com


Yorum Sayısı: 4

Başlarda durağanlığı yüzünden birazcık sıkılsamda olaylar başladıktan sonra elimden bırakamadım diyebilirim. Gerçekten harikaydı 2. kitabı sabırsızlıkla bekliyorum.

Z
Zeynep Beyaztaş  -   25.04.2016

merhaba, kitabı geçen hafta okumuştum. Eğer fantastik seviyorsanız kesinlikle okunması gereken bir kitap. bence Ephesus yayınlarının en iyi kitabı...

F
Funda Atila  -   19.02.2016

Bu kitap kesinlikle ama kesinlikle harikaydı. Yazarın dilinin sadeliği kolayca okumanızı sağlıyor ve kesinlikle sıkmıyor. Yani betimlemeleri çok ve ağır değil. Gelişen olaylar, karakterin duygularından daha önde bu yüzden kitabın her sayfasında ayrı bir heyecan var. Ve bu çok, çok güzel. Hemen alınıp okunması gereken kitaplardan biri diyebilirim. Benim favorilerim arasına girdi bile! Bence hemen alın.

E
Elif Dolunay Ergün  -   02.09.2016

En iyi distopyalar arasında yer alabilecek bir kitap bence. Çok severek okumuştum. Özellikle bu tür severlere kesinlikle tavsiye ederim.

B
Büşra Ay  -   31.05.2016