• Kanlı Hesaplaşma% 34indirim
    Kanlı Hesaplaşma
    Kanlı Hesaplaşma

Kanlı Hesaplaşma

  • 25,00 TL16,50 TL

    hopi kampanyası
    0,83 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Portland karanlığa gömülmüştü. Zengin ve saygın adamların eşleri birer birer kayboluyordu. Bu kayıpları birbirine bağlayan yegâne işaretse tek bir siyah gülle, üzerinde Gitti Ama Unutulmadı yazan nottu. Bu durum geçmişte ülkenin bir diğer ucunda yaşanan dehşetin yeniden ortaya çıkması anlamına geliyordu. Tıpkı o zaman olduğu gibi korku dolu günler yaşanacak, peşi sıra ölümler olacaktı.


Bir katilin gölgesi hayatını karartırken, savunma avukatı Betsy Tannenbaum bir kâbusun içinde kapana kısılmıştı. Çok yakında soğuk, güçlü ve hilekar bir müvekkili savunmak için sahip olduğu her şeyi ve sevdiği herkesi tehlikeye atacaktı. Bu adam bir kurban da olabilirdi bir cani de.


Yorum Sayısı: 2

Kitap daha önce Gitti Ama Unutulmadı ismiyle basılmıştı. Ephesus yayınları yeni baskısıyla tekrar biz okurlara satışa sundu.Aynı yazarın Vahşi Adalet kitabını çok beğenerek okumuştum, bu kitabı görünce hiç tereddüt etmeden siparişi verdim ve gelir gelmez okumaya başladım. Gerek betimlemesi, gerek analizleri ile okuru ilk sayfadan itibaren içine alan roman, baskı kalitesi ve en önemlisi hatasız çevirisi ile Ephesus yayınları beni bir kez daha kendine hayran bıraktı.Kitap çok akıcı ve iyi...devamını oku

N
Nuray Durmuş  -   07.03.2016

Cok guzel yazarin anlatimina konusuna gercekten merak uyandiran bir kitap ve sasirtici bir son.

M
Melike Gürbüz  -   01.03.2016