• Kanlı Rüya% 34indirim
    Kanlı Rüya
    Kanlı Rüya

Kanlı Rüya

  • 25,00 TL16,50 TL

    hopi kampanyası
    0,83 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Bir mimarlık bürosunun patronu olan Tamer, görünürde çalışanları ile birlikte ve sıra dışı olmayan bir ortamda işlerini yürütmektedir.


Oysa bu madalyonun görünen yüzüdür. Büroda çalışan kızların yakışıklı ve kendileri ile aralarında daima mesafe bırakan, bekar ama ketum bir kişilik sergileyen patronlarına olan ilgisi birbirleriyle yaptıkları sohbetlerde kendini göstermektedir. Aynı duygularla iç içe olan fakat bunu dillendirmeyip ancak hayallerinde yaşatan Aylin ise çok zarif, çok hoş ve güzel bir kızdır. Aylin'in bu farklılığını bir süre sonra fark eden Tamer'in, Aylin'e duygusal bakış açısıyla yaklaşması ve karşılık bulması ile her şey değişmeye başlar.


Bu değişim geriye dönük kanlı ve devam eden seri cinayet olaylarının ortaya çıkması ile bambaşka bir hal alır.


Başta aldatılmak ve bilinmeyenler karşısında bocalayan Aylin'in Tamer'le olan ilişkisi içini kemiren şüpheyle devam ederken, Tamer kimsenin bilmediği ve bazı şeyleri kimselere açıklayamamanın ruhsal depresyonunu yaşamaktadır.


Fakat Tamer'in bu ruhsal sarsıntıyı yaşamasının ana nedeni Aylin'dir...


Gerçeklerin ortaya çıkması ve öğrenilmesi ile sonlanacak bu müthiş serüveni ilginç bir son beklemektedir...


Yorum Sayısı: 1

Kitabin cildi ve basim kalitesi çok iyi, ephesus harika bir iş çıkarmış. Ama hikaye için aynı şeyi soyleyemeyecegim. Biraz klişe geldi bana. Osman Aysu'nun daha iyi romanlari vardi

E
Elif  -   07.04.2016