Kapalı Gişe Yalnızlık
% 28indirim

Kapalı Gişe Yalnızlık

  • 17,00 TL12,24 TL

    hopi kampanyası
    0,61 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Canı yanardı... "Geçmiş olsun!" derdim.
Yüreği burkulurdu... "Geçmiş olsun!" derdim.
"Ama seni seviyorum..." derdi. "Geçmiş olmasın!" derdim.
Niye biliyor musunuz?
Çünkü aşktı benim tek derdim...
Ama her şey gibi bu aşka da geçmiş oldu.
Zaten "Güzellik geçicidir..." demişlerdi ve haklıydılar çünkü benim sevdiğim de bir güzellik yaptı ve bizi geçmiş oldu.
Sonra ne mi oldu?
Sonrasını biliyorsunuz zaten...
Hem o benden geçmiş oldu hem de ben kendimden geçmiş oldum...
- Serkan Özel


Sıcak Ayaz

Sıcak Ayaz

Serkan Özel

11,52 TL
Canın Sağolsun

Canın Sağolsun

Serkan Özel

14,4 TL
Kapalı Gişe Karanlık

Kapalı Gişe Karanlık

Serkan Özel

13,68 TL

Serkan Özel, Kapalı Gişe Yalnızlık eserini okuduğunuzda ilk tespitiniz bu eserin yalnızlar için yazıldığı olacaktır. Bu eseri elinize aldığınızda bırakamayacak ve okudukça bir daha okuyasınız gelecektir. Bu eseri sevdiğiniz, değer verdiğiniz birileri sizden kurtulmak istediğinde okursanız verilmek istenen mesajı daha iyi algılar ve belki de sizi terk etmek isteyen kişinin sizi niçin terk ettiğini anlarsınız. Bu eseri okuyanlar, insanların yalnızlığa mahkum olduğunu ve bir gün her insanın yalnız kalacağını idrak edecektir. İnsanları hayatlarında yaşatan umutlarıdır. Her insan şu hayatta bir şeyleri hayal ederek ve umut ederek yaşar. Ama insanlar, hayatta kendilerini mutluluğa götürecek umutlarının bazen beklentilerinde değil de bambaşka yerlerde olduğunu bu eseri okuyunca anlıyor.

İnsan, bazen birileri aşkı anlatsa da bende dinlesem diye içinden geçirir. Sizin de içinizden böyle bir ister geçiyorsa Serkan Özel, Kapalı Gişe Yalnızlık eserini alın ve duru bir kafayla kendinizi sadece eserde anlatılanlara bırakın. Yazar, eserde yer alan sözleri ve hikayeleriyle aşkı anlattığı için içinizden gelen bu isteğe fazlasıyla kavuşmuş olacaksınız. Bu eseri özellikle bayan okurlar okurken, kendi kendilerine günümüzde böyle seven erkek kaldı mı diye mutlaka soracaklardır. Uzun zamandır ayrılık acısı çekiyorsanız hele de sevdiğiniz tarafından yeni terk edilmişseniz ve depresyondaysanız bu eser size ilaç gibi gelecektir.

Serkan Özel, Kapalı Gişe Yalnızlık eserini kaleme alırken kelimeleri özenle seçerek söyleyiş güzelliğine büyük önem vermiştir. Yazarın bu eserinde ayrılığı ve yalnızlığı anlatırken kelimelerle bir çocuğun oyuncakla oynadığı gibi oynaması onun edebi alandaki yeteneğini gösteriyor. Hayatta ayrılık ve yalnızlık bir madalyonun iki yüzü gibi birbirlerinden beslenirler. Çevrenizde ayrılık acısı yaşayan insanlara baktığınız zaman toplumdan kendilerini soyutlarlar ve yalnızlığa mahkum ederler. Çünkü ayrılık acısı yaşayan insanların içinde volkanlar patlamakta ama bu duygularını kendine bile ifade edecek kelime bulamazken, toplumdaki insanlara neyi, nasıl anlatacaktır. Topluluklar bu tip insanlar için kuru bir gürültü iken, bu tip eserler ise o insanlar için çok manalar taşırlar. Çünkü bu tip eserlerde ayrılık acısı yaşayan insanlar direkt kendini bulur.
Serkan Özel, Sıcak Ayaz isimli eseri ile edebiyat dünyasında ismini duyurmayı başarmıştır. Yazar, Sıcak Ayaz isimli eseri ile yakalamış olduğu çıkışını Kapalı Gişe Yalnızlık eseri ile devam ettirerek edebiyat dünyasının iddialı isimlerinden olacağının sinyalini vermiştir.

Yorum Sayısı: 2

Serkan Özel, Kapalı Gişe Yalnızlık eseri sosyal medyada çok büyük yankı uyandırmış olsa da beklentileri fazla yüksek tutmamakta fayda var. Eserin içeriğinde yarım kalmış bir aşkın hikayesi anlatılıyor. Eserin içeriğinde duyguları dile getirmek için kullanılan afilli sözler, duygu dünyanızda bir şeylerin harekete geçmesine neden olsa da uzun süre etkisi altında kalacağınız bir hikaye değildir. Kendinizden bir şeyler bulabileceğiniz kısımlar ise gözlerinizden yaşların akmasına neden olabilir. Bu...devamını oku

E
Ebru Şengül  -   16.06.2016

İlk olarak Sıcak Ayaz kitabı ile beklentilerimi bayağı bir yükselten Serkan Özel, bu kitabı ile haklı olduğumu bana kanıtlamıştı :)

K
Kübra Masraf  -   16.03.2016