Kara'dan İzler
% 19indirim

Kara'dan İzler

  • 20,00 TL16,20 TL

    hopi kampanyası
    0,81 Paracık
  • Stoktan Hemen Teslim!
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Kara Knight, hemşirelik okuluna gitmek üzere, yaşadığı kasabadan ayrılmayı ve geleceğe dair temiz bir başlangıç yapmayı dört gözle beklemekte; aşıra korumacı annesini. Kırık kalbini ve acı dolu hatıralarını geride bırakmayı hayal etmektedir. Ancak yirmi beş mil ötede, varlığından habersiz olduğu erkek kardeşi, unutamadığı ablasıyla yeniden bir araya gelmekte kararlıdır.


Kara, kaçırılır ve onu tutsak eden takıntılı kişinin hayali dünyasına atılır. Bildiğini sandığı geçmişi yavaş yavaş açığa çıkarken Kara, ürkütücü bir biçimde hatırlamaya başladığı anıları anlamaya, akıl sağlığını ve kendi güvenliğini korumaya çalışmaktadır. Bu sırada, Kara'nın annesi de uzun süredir gizlediği bir sırrın açığa çıkmasıyla birlikte, kaybetmekten korktuğu kızını kurtarmak için zamanla yarışmaya başlar. Roland planını uygularken saatler geçer. Kara'yı ve kendini, bir daha birbirlerinden ayrılmamak üzere, doğdukları gün ve saatte öldürmeyi planlamıştır.


Kara'dan İzler, özenle yaptığı planı çökmeye başladığında gerçeklikle bağını yavaş yavaş kaybeden kararlı bir katilin ve hayatında yeni bir sayfa açmak isteyen ancak ailesiyle ilgili olarak inandığı her şeyle birlikte trajik geçmişlerinin gerçekleriyle de yüzleşmek zorunda kalan bir kadın kahramanın hikayesini anlatan, aksiyon dolu, nabız yükseltici bir psikolojik gerilim/polisiye romanı.


Yorum Sayısı: 1

Heyecanla yeni kitabınızı elinize alıyorsunuz , şöyle koltuğa kurulup yanınıza da kahvenizi alıp kitaba başlıyorsunuz.Sayfalar ilerledikçe artık sıkılmaya ve belki düzelir diye kendinizi zorluyarak okumaya başlıyorsunuz.Sonra tam bir hayal kırıklığı, büyük bir hüsran 😕
Bu kadar tutarsız bu kadar yavan yazılmış bir kitabı bugüne kadar hiç okumamıştım.Ayrıca yazar uzatmışta uzatmış,artık yeter diyorsunuz.Okurken bitsede kurtarsam diyorsunuz ki bitmedi, bitiremedim.
Vakit kaybıydı benim...devamını oku

N
Nuray Durmuş  -   30.03.2016