• Karanlık Zihinler% 31indirim
    Karanlık Zihinler
    Karanlık Zihinler

Karanlık Zihinler

En Parlak Zihinler En Karanlık Olanlardır
  • 24,00 TL16,56 TL

    hopi kampanyası
    0,83 Paracık
  • Stoktan Hemen Teslim!
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Adım Ruby. Hepinizden farklıyım. Aklınızın derinliklerinde gezinebilir, anılarınızı hiç yaşamamışsınız gibi silebilirim. Henüz on yaşındayken Thurmond'daki bu rehabilitasyon kampına gönderildim. Hem de kendi ailem tarafından... Burada her adımımız izleniyor, nefes alış verişlerimiz bile. Yalnız değilim. Maviler... Yeşiller... Turuncular... Sarılar ve Kırmızılar... Karanlık Zihinler... Ve yaşamak için saklanmak zorunda kalanlar ve kaçanlar...


"Bu kitap, distopya okuyucuları için bir baş ucu kitabı olacaktır."
- School Library Journal-


"Bir solukta okuyacağınız Karanlık Zihinler'in sürükleyici anlatımı, kalbinizi durduracak bir finalle son buluyor. Öyle ki bu mükemmel üçlemenin ikinci kitabının çıkmasını her şeyden çok isteyeceksiniz."
- Publishers Weekly


Yorum Sayısı: 6

Okuduğum en iyi distopyalardan,kesinlikle soluksuz okuyacağınız bir seri. Karakterlerin her biri harika işlenmiş, hepsini çok seviceksiniz.

H
Havva Tamgaç  -   09.03.2016

Soluksuz okudum fakat ilk 200 sayfa aşırı sıkıcıydı o yüzden rahat kitap okuduğunuz zamanlarda tercih edin bence :))

İ
İpek Dinçer  -   08.05.2016

cidden mükemmel bir kitaptı büyük bir beklentiyle başlamıştım ve beklentilerimi karşıladı kesinlikle okumanız gereken bir kitap

D
Duygu Buse  -   08.05.2016

Okuduğum en mükemmel distopya,hatta hayatımda okuduğum en iyi kitaptı.Kesinlikle çok başarılı yazılmış bir kitap.Özellikle karakterler mükemmel.Sayfa sayısı 576 ama bence bu gözünüzü korkutmasın çünkü bittikten sonra keşke daha kalın olsaymış diyeceksiniz.Mutlaka alın.

G
Gizem Yaman  -   21.09.2016

Kesinlikle başınızdan ayıramaycağınız bir distopya.Karakterleri tanıdıkça ayrı ayrı sevmeye başlıyorsunuz. Alıp okunması gereken bir kitap.

İ
İbrahim Düzgün  -   13.09.2016

Okuduğum en iyi distopyalardan biriydi. Kesinlikle çok akıcı ve sürükleyici. Karakterler ise harikulade şekillenmişler. Okumadan geçmeyin derim.

Z
Zeynep Yalçın  -   13.08.2016