Karantina: Yalnızlar
% 23indirim

Karantina: Yalnızlar

Birinci Kitap
  • 29,90 TL23,02 TL

    hopi kampanyası
    1,15 Paracık
  • Tedarik Süresi 3 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Mezun ol… Ya da olmaya çalışırken öl.


Erzak dolu paletler düşmeye başladı. Yere çarptıklarında parçalanıyor, içerisindekiler etrafa saçılıyordu. Helikopter geri çekilirken görünmeyen bir mekanizma gri kubbedeki açıklığı kapadı. Etraftaki çocuklar dizildikleri okul duvarından fırlayıp dört bir yana dağılmış paketlere atıldılar. Çocuklar, David’in etrafında erzakları elde etmek için boğuşuyor, birbirlerini tekmeliyor, tırmalıyordu. David, lisenin bu kadar zor olacağını aklının ucundan bile geçirmemişti. 


 “Kusurlarına rağmen seveceğiniz karakterlerden beslenen Karantina insan doğasına bakışı ve gerçekçi üslubuyla farkını belli ediyor.” 


- VOYA 


“Okurları pişman etmeyecek bir distopya.” 


- School Library Journal 


Bu okuldaki çocukların tek amacı popüler olmak değil, hayatta kalmak…


McKinley Lisesi’nde olağan bir gündür, ta ki devasa bir patlama okulu sarsana kadar. David Thorpe, İngilizce öğretmenini güvenli bir yere taşımaya çalışır fakat adam gözlerinin önünde ölür. Ve bu sadece başlangıçtır. 


Bir yıl geçmiş, Mckinley Lisesi karmaşaya sürüklenmiştir. Tüm öğrenciler, onları yetişkinlere karşı ölümcül hale getiren bir virüs kapmıştır. Ordu okulu karantinaya almış, öğretmenlerin hepsi ölmüştür. Öğrencilerin gruplara ayrıldığı bu düzende grupsuz kalmak, ölmek demektir. David’in ise grubu yoktur ve tüm okula karşı yanında sadece kardeşi Will vardır... 


“Bu hikâye, hiçbirimize yabancı gelmeyecek bir  lisede geçiyor.” 


- Kami Garcia, New York Times çoksatan yazarı


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.