• Karasevda Kitabı% 24indirim
    Karasevda Kitabı
    Karasevda Kitabı

Karasevda Kitabı

  • 25,00 TL19,00 TL

    hopi kampanyası
    0,95 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Karasevda Kitabı e-kitabı

Sevdiğiniz birini kaybetmiş kadar yalnız mı hissediyorsunuz, dünyada kalan son insanmışsınız gibi? Meraklanmayın. Melankoliye kapıldınız. Hastalık değil. Olağan insanlık hali. Karasevdaya tutuldunuz. İlle âşık olmanız gerekmiyor, doğuştan âşıksınız, Mecnun gibi çöllerde buldunuz kendinizi, değil mi? Bazen de akıl almaz bir coşkuyla köpürüp kanatlanıyor mu ruhunuz? Bilinmeyen bir ışıkla mı aydınlanıyorsunuz? Hüzünden zevk almaya mı başladınız? Korkmayın. Delirmediniz. Depresyonda değilsiniz. Melankoliyle tanıştınız. Tek çaresi, daha iyi tanımak. Aklınızdaki bütün sorular, bu kitapta.

Romancı, denemeci Nilüfer Kuyaş’tan bir melankoli güzellemesi… Melankoli bir hastalık mı yoksa bir güzelduyu mudur? İnsan hüzünlenmeyi arzular mı? Sınırı belirsiz, kapısız penceresiz bu karasevda  ülkesine herkes girebilir mi yoksa hepimiz başından beri “içerde” miyiz?

Kıvrak, renkli kalemiyle Nilüfer Kuyaş, her yaştan, her zevkten okura denemeyi sevdirecek bir açıklık ve güzellikle yazıyor melankoliyi. Anlatımı gösterişten uzak; bilgi ve yaratıcılıkla dolu. Keyifle okuyacağınız, elinizden bırakamayacağınız bir ayna, Karasevda Kitabı.


Yok Adam

Yok Adam

Nilüfer Kuyaş

14,06 TL
Serbest Düşüş

Serbest Düşüş

Nilüfer Kuyaş

15,2 TL
Başka Hayatlar

Başka Hayatlar

Nilüfer Kuyaş

17,48 TL
Yeni Baştan

Yeni Baştan

Nilüfer Kuyaş

30,8 TL
Ada’daki Ev

Ada’daki Ev

Nilüfer Kuyaş

25,46 TL
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.