Kardeşimin Mezarı
% 19indirim

Kardeşimin Mezarı

  • 24,00 TL19,44 TL

    hopi kampanyası
    0,97 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Tek bir masum insanın haksız yere mahkûm olmasındansa on suçlunun serbest kalması daha iyidir...


Kardeşinin katilini bulmak için Cinayet Masası dedektifi olan kimya öğretmeni Tracy Crosswhite’ın çarpıcı öyküsü...


Kardeşinin kayboluşundan cesedinin bulunuşuna dek geçen yirmi yıl boyunca içini kemiren şüphe yüzünden gerçeğin peşine düşen Tracy Crosswhite, sahte delillerle cezaevine tıkılan Edmund House’u kurtarmak için elinden geleni yapar. House’un serbest kalmasıyla adalet yerini bulmuş olsa da katil hala bulunamamış, Tracy’nin vicdan azabı son bulmamıştır. Tracy’nin bulması gereken cevaplar onu yaşamak ya da ölmek üzerine bir seçime götürür. Ya adalet yerini bulacak ya da her şey sonsuza kadar bir sır olarak kalacaktır.


“Şaşırtıcı olduğu kadar dokunaklı bir kurguya sahip olan kitap, şiddet ve gerilim unsurları içerdiği halde, insanın içini acıtan bir burukluğa da sahip. Okurları muhteşem bir son bekliyor.”


- Booklist


Yorum Sayısı: 5

Kardeşimin Mezarı, bana, bir King hayranı olduğum için önerilmişti. İyi ki de önerilmiş, çok heyecanlı ve merak uyandırıcı bir polisiye kitabıydı. Elimden bırakamadığım anlar oldu ki bu sürükleyicilik her kitapta çıkmıyor karşımıza.

B
Burcu Balaban  -   16.02.2016

Kardeşimin Mezarı elime aldığım gün bitirdiğim kitaplardan birisi oldu. Kitabın okuduğumuz diğer polisiyelerden bir farkı var; baş kahramanımız ünlü bir dedektif yerine, kardeşinin katilini bulmak için Cinayet Masası dedektifi olan bir kimya öğretmeni.. Ee hal böyle olunca işin içine biraz duygusallık giriyor. Yani sadece katili bulmaya odaklanmış, klasik bir polisiye hikayesini değil, iç burkan bir dramı ve acı çeken bir ablanın hikayesini de okuyoruz. Fakat bu acı ve dramın yanında olaylar ve...devamını oku

İ
İrem @Mybookheaven  -   16.03.2016

Kitaba başlarken bu kadar çok beğenerek okuyacağımı tahmin etmiyordum.Tam tersine dokunaklı bir kurguya sahip harika bir poliseye okudum.Gerçekten çok sürükleyici bir o kadar da başarılı.Hiç bitmesin dediğim kitaplardan,kesinlikle okuyun

N
Nuray Durmuş  -   07.03.2016

Harika bir polisiye okudum cok guzeldi.

M
Melike Gurbuz  -   01.03.2016

Kesinlikle okudugum en iyi polisiye kitaplardan diyebilirim. Mutlaka okunmali

M
Melike Gürbüz  -   01.03.2016