Kartvizitini Vermeyen Adam

Kartvizitini Vermeyen Adam

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

İş yönetimi ve satış eğitimi alanlarında özellikle başarı kavramı üzerinden artık uluslararası marka niteliği kazanmış duayen yazarımız Acar Baltaş'ın sunuşuyla taçlandırdığı bu kitap genç yaşına çokça deneyim sığdırmış bir profesyonelin iş hayatının muhasebesi niteliği taşıyor.

Son yıllarda verdiği eğitimlerle adından söz ettiren genç pazarlama eğitmeni Sadık Vural'ın ve Anadolu'da da yayıncılık anlamında farklar yaratılacağını ortaya koymak isteyen yayınevimizin ilk kitabı olan bu eserde girişimcilerle pazarlamacılar için değişen dünyanın yeni dinamiklerine uygun yollar öneriliyor.

Üstbaşlıktaki Pazarlama 3,5 kavramıyla cep bilgisayarları üzerinden şekillenen, sözde insansız yeni pazarlama ortamına uyum sağlamanın anahtarları ortaya koyulurken, altbaşlıktaki "Müşterileriniz size neler öğretir?" sorusuyla insan odaklı olmanın önemi altı çizilerek vurgulanıyor. Genel geçer kabul görmüş ve pazarlamanın anayasası haline gelmiş değerler başarı ve başarısızlık örnekleriyle hayatta sınanıyor.

Yazarın okuruyla sohbet edercesine kaleme aldığı bu eserin bir solukta nasıl bittiğini bile anlamayacak ve içinde gizlenen şaşırtıcı bilgi parçacıklarının hayattaki karşılıklarını göreceksiniz. Yapıt, dikkatli gözlerden kaçmayacak birçok ilki içinde barındırıyor.

"Bu kitapta pazarlamanın temel kavramları yaşanmış örneklerden yola çıkılarak hem yerel, hem küresel düzeyde anlatılıyor. Bu kitap iş hayatında kendi işini kurmaya özenenler için olduğu kadar, profesyonel hayatta çalışmak isteyen öğrenciler için de bir rehber niteliği taşıyor. Sadık Vural'ın genç yaşına sığdırdığı deneyimler, hayatındaki başarıların yanı sıra, başarısızlık konusundaki samimi örnekler, kitabı ve kitaptaki bilgileri hem anlamlı hem de inanılır kılıyor."
Acar Baltaş
Psikolog, Yazar


"...Bu kitabın benim gibi yıllardır dünya pazarlarında savaşanlarla yolun başındaki genç girişimcilere ayrı ayrı tecrübe ve inovasyon kazandıracağına inanıyorum."
Şefik Çerçioğlu
Jantsa Yönetim Kurulu Başkanı


"Son yirmi yılda yayınlanan 'pazarlama' konulu kitaplar neredeyse birbirinin aynı. Sadık bu alanda bir kitap yazdığını söylediğinde, ne yalan söyleyeyim, ilk anda aklıma gelen bu düşünceler oldu. Ancak kitabın kopyasını okuduğumda pazarlamanın yeni ve gelişen alanlarına bir yolculuk yaptığımızı gördüm."
İlker Kaldı
Eğitmen, Danışman


"... Türk kültürünü analiz ederek markalaşmada rehber niteliği taşıyan bu eseri kaleme aldığı için Pazarlama Uzmanı Sadık Vural'ı tebrik ediyorum."
Adem Öztürk
Cemsan Pazarlama Yönetim Kurulu BaşkanıBu ürün için ilk yorumu siz yapın.