Kavgam
% 31indirim

Kavgam

  • 22,00 TL15,18 TL

    hopi kampanyası
    0,76 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

1 nisan 1924’te dönemin münih halk mahkemsinin kararıyla, hapis cezamı landberg am lech kale sinde çekmeye başladım. aralıksız süren çalışmadan sonra, pek çok kişinin istediği ve özellikle kendimin bu hareket için faydalı olacağımı hissettiğim bir işe başlamak, ilk kez şimdi mümkündü. bu yüzden, sadec hareketlerimizin amacının değil, aynı zamanda gelişiminin de açıklamasını yapan iki cildi yazmaya karar verdim.


Bu, aynı zamanda bana, yahudi basının benim hakkımda yadığı efsanevi uydurmaları mahvetmek ve ikinci ciltte olduğu gibi birinci cildin anlaşılmasını gerektiren bir tasvirde bana kendi gelişimimi anlatma fırsatı verdi. bu eserde yabancılara değil, ona gönlünü veren ve onu daha derinden öğrenmek isteyen hareket yandaşlarına sesleniyorum.konuşmaktan ziyade, yazarak, çok az insanın kazanıldığını ve bu dünyada her büyük hareketin gelişiminin büyük yazarlara değil büyük konuşmacılara borçlu olduğunu biliyorum.


Yine de herhangi bir doktrinin savunmasında dah çok denklik ve tek düzelik üretmek için doktrinin temel prensipleri yazıya dökülmelidir. bu yüzden katkıda bu iki ciltlik eser binanın yapı taşları olarak hizmet etsin.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.