Kayıp Okyanus
% 23indirim

Kayıp Okyanus

Define Peşinde Rengârenk Bir Sualtı Macerası


  • 25,00 TL19,25 TL

    hopi kampanyası
    0,96 Paracık
  • Tedarik Süresi 3 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Esrarengiz Bahçe ve Gizemli Orman’ın yaratıcısından define peşinde rengârenk bir sualtı macerası...

Gökkuşağının renklerini kullanarak dalgaların altındaki dünyaya hayat verin!

Johanna Basford Kayıp Okyanus’la sizi denizin derinliklerinde gizlenen büyüleyici bir sualtı dünyasını keşfetmeye davet ediyor. Karmaşık çizimleri tamamlayıp renklendirerek egzotik balık sürülerini, meraklı ahtapotları ve detaylı bir şekilde çizilmiş denizatlarını ortaya çıkaracak; mercan kayalıklarını, kaya midyelerini, yosun tutmuş gemi enkazlarını, süslü deniz kabuklarını ve korsan hazinelerini ziyaret edeceksiniz!


Ünlü İngiliz illüstratör Johanna Basford bu sefer rotasını bahçelerden ve ormanlardan okyanusların derinliklerine kırdı ve boyama kitapları zincirine yeni bir halka ekledi: Kayıp Okyanus (Lost Ocean).

Tüm dünyanın beğenisini toplayan yetişkinlere özel boyama kitaplarıyla yeni bir endüstriyi müjdeleyen Basford'un derin maviliklerden ilham alan yeni figürleri için büyüleyici diyebiliriz. Aylar öncesinden kendi instagram hesabından paylaştığı desenlere bakınca bunu söylemek zor değil.

Böylece Esrarengiz Bahçe ile başlayan ve Gizemli Orman ile devam eden muhteşem yayıncılık başarısı yeni bir renge daha bürünmüş oldu. Bu kitap da tıpkı ilk iki çalışma gibi gizemli ayrıntılarla dolu ve sayfalarda hayal gücünü zorlayan, artistik tarafı ağır basan desenler var. Boyama kitabı meraklıları muhtelemen Kayıp Okyanus ile tanışır tanışmaz dördüncü kitabın hayalini kurmaya başlayacaklar. Bakalım dördüncü kitapta Basford yeryüzünün hangi köşesinden yepyeni desenleri gün ışığına çıkaracak?

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.