Kedili Ajanda 2015

Kedili Ajanda 2015

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Evler kedisiz yetim, sokaklar kedisiz üvey sayılır,
ben budalasıyım aşkın / Beni de boynu ıssız
kedilerden sayın, nasılsa ağzım var dilim yok /.../
Kedilerimin kardeşiyim, inceliği ve
mahcubiyeti onlardan öğrendim /
Beni turnasız türkülerin beni solgun
bir kedinin kalbinde unuttular.


- Haydar Ergülen
Üzgün Kediler Gazeli


 


Günümüzde insanlar, çok yoğun çalışma temposu içerisinde çalışmaktadır. Bu yoğun çalışma temposu içerisinde programlarında aksaklık meydana gelmemesi için her günlerini planlayan insanlar, bu planlarını not olarak yazabilecekleri ajandalara ihtiyaç duyarlar. Günümüzün kapitalist firmaları, bu ajanda işini reklam aracı olarak kullanmaya başlamış ve insanlara firmalarının reklamları olan ajandaları bedava dağıtarak, bir yıl boyunca insanlara reklamlarını yaptırmaktadır. Ancak bazı ajandalarda vardır ki özel olarak üretilir ve para ile satılır. İnsanlar, bedava ajandalar dururken, bu tip ajandalara para vererek satın alırlar. Bunun nedenini merak ediyorsanız, Kedili Ajanda 2015 yılına ait ajandayı incelediğiniz zaman anlayacaksınız.

            Kedili Ajanda 2015 yılına ait ajandayı sevdiklerinize hediye ederek onların gönüllerini fethedebilirsiniz. Öğretmenleri, öğrencilerine hediye ederek öğrencileri ile arasında sevgi köprüleri kurabilirler. Bu ajandanın çok hoş ve narin bir ajanda olacağından hiçbir zaman şüpheniz olmasın. Ayrıca bu ajandanın boyut olarak küçük olması kullanıcılarının yanlarında devamlı taşıması açısından büyük kolaylık sağlıyor. Ayrıca kapak tasarımı da yayınevi tarafından çok hoş yapılmıştır. Hani bazı kızlar vardır ya alımlıdır. Erkeklerin gönlü biranda kayar gider. Bu ajanda da kapak tasarımıyla aynen böyle alımlı ve insan baktığı zaman eli otomatik olarak almak için uzanıyor. Ajandanın içerisinde yer alan Haydar Ergülen’in üzgün kediler gazelini okuduğunuz zaman aklınız başınızdan gidiyor. Hele de bu gazelin, beni turnasız türkülerin, beni solgun kedilerin kalbinde unuttular kısmı insanın kalbini tam on ikiden vuruyor.

            Kedili Ajanda 2015 içeriğinde her iki sayfaya bir hafta sığdırılmıştır. Ayrıca her haftaya özel olarak yazarların, şairlerin, sanatçıların v.b. kediler hakkında söyledikleri güzel sözlere yer verilmiştir. Bu sözler ile insanlar, kediler hakkında bilmediği birçok şeyi öğrendiği gibi kediler ile arasında duygusal bir bağda kuruyor. Bu ajandanın içeriğinde kullanıcıların özel notları için ayrı sayfalarda oluşturulmuş olması kullanıcılarda ayrı bir memnuniyet oluşturacaktır. Sizde, bu sevimli ve kullanıcıların kesinlikle önerdiği bu ajandayı edinerek programlarınızı bu ajanda ile planlayabilir ve yoğun iş temponuz içerisinde programlarınızda herhangi bir aksaklığın önüne geçebilirsiniz.  

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.