Kendi Sağlığının Koçu Ol
% 31indirim

Kendi Sağlığının Koçu Ol

İdeal Kilonun Sırları
  • 11,50 TL7,94 TL

    hopi kampanyası
    0,40 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Hayatı boyunca diyet yapan bek çok kişi hala kilo veremediğinden şikayetçi. Bazı kişiler tabak tabak yemek yerken ve kilolarında hiçbir değişiklik olmayıp hayatlarına ideal kilolarında devam ederken neden ben dediğiniz oluyor mu?Bu durum sadece metabolizma ile mi ilgili? İnançlar, düşünce kalıpları veya çocukluktan getirdiğimiz davranışlar bizi ne kadar etkiliyor? Su bile içşem yarıyor cümlesini şıkça kuran kişiler gerçekten de kilo veremeyen kişilerdir. Peki su bizi ne kadar duyuyor?


Hayatımıza birileri dışarıdan gelip müdahale ettiklerinde ne kadar uygulayabiliyoruz? Çoğu zaman birileri bize yapacağımız şeyleri söylesin isteriz ama bu hayatımızla örtüşmediğinde de uygulama zorluğu çekeriz. Neden kendimizi, sağlığımızı ve kilomuzu nasıl yöneteceğimizi öğrenmiyoruz?


Her birimizin hayatı bu kadar farklı iken nasıl aynı yöntemlerle doğru sonuca ulaşabiliriz ki? Kendi yöntemimizi kendimiz belirleyebiliriz. Her birimize ait kilo verme yöntemlerinin farkına varmak, kendimizin ve yapabileceklerimizin farkına varmak sağlığımızda, kilomuzda neleri değiştirebilir?


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.