Keşke Senden Nefret Edebilseydim
% 23indirim

Keşke Senden Nefret Edebilseydim

  • 23,00 TL17,71 TL

    hopi kampanyası
    0,89 Paracık
  • Tedarik Süresi 3 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Ben seni görmeden önce sen beni gördün. Bir kız: Gemma, havalimanında, ailesiyle tatile çıkmak üzere. Gözlerinde öyle bir bakış vardı ki… Bir adam: Ty, salaş, bronz tenli, olgun görünümlü, nedense tanıdık, gözleri buz gibi mavi. Sanki beni istiyormuşsun gibi. Kız ailesinden uzaklaşıyor. Bir anlığına. Adam onun kahvesinin parasını ödüyor. Ve içine ilaç atıyor. Hem de çok uzun süredir. Gemma ne olduğunu anlamadan Ty onu alıp götürüyor. Kumlara ve sıcağa. Boşluğa ve kimsesizliğe. Hiçliğe. Ve onu sevmesini bekliyor.

Kurbanın, kendisini kaçırana yazdığı bir mektup olan Keşke Senden Nefret Edebilseydim Gemma’nın hayatta kalmaya dair ümitsizlik dolu öyküsü. Gemma’nın bedenini çalan Ty, genç kızın içinde çığlık atan tüm içgüdülere rağmen kalbini de çalmayı başarabilecek mi?

 

“Yıldırımın tüm gerilimi, gök gürültüsünün tüm dehşeti.  Büyüleyici, korkutucu ve güzel bir kitap.” -John Marsden

“Duygusal açıdan çok saf bir macera. Hapsedilmeye ve ilişkilerin gücüne dair müthiş bir öykü.”  -Publishers Weekly

“Sarsıcı, yürek burkucu ve bir o kadar güzel.” -School Library Journal


Yorum Sayısı: 3

Bugün sabaha karşı dört sularında bitirdim, oda arkadaşlarım olmasaydı eğer ağlayabilirdim de. Boğazımda ve kalbimde bir yumru oluşturdu.
Kalbime dokundun Lucy Christopher... Ty, Gemma'yı ve o çölü asla unutamayacağım.

İ
İrem Kalaycı  -   17.04.2016

Bugüne kadar okuduğum kitaplardan çok farklı Keşke Senden Nefret Edebilseydim...Psikolojik sorunları olan Ty, 16 yaşındaki Gemma 'yı, Avusturalya'ya çölün ortasına kaçırır.Kitap Gemma 'nın Ty'ye yazdığı mektuptan oluşuyor. Issız bir ortamda, çölün ortasında kurtarılmayı bekleyen Gemma'nın,duygu ve düşüncelerini okuyoruz...Yazar , ellerimizle dokunabileceğiz gibi etrafı ve olayları net ve ayrıntılı bir şekilde yazdığı için, o anları an be an yaşatıyor bize. Fakat çok fazla ayrıntı olduğu için...devamını oku

N
Nuray Durmuş  -   07.03.2016

Arkasını ilk okuduğumda Yabancı gibi bir klasik sanabilirsiniz ama onunla hiçbir alakası yok ve ondan çok daha fazlası. Biraz olsun aşk seviyorsanız alıp okuyabileceğiniz bir kitap

E
Esma Nur Karaağaç  -   07.03.2016