• Kim Olduğunu Biliyorum% 31indirim
    Kim Olduğunu Biliyorum
    Kim Olduğunu Biliyorum

Kim Olduğunu Biliyorum

Bir Alex Sedaka Romanı
  • 25,00 TL17,25 TL

    hopi kampanyası
    0,86 Paracık
  • Tedarik Süresi 1 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Müvekkilinin idamına on beş saatten az kalmıştı ve Sedaka’nın eline mucizevi bir fırsat geçmişti!


Ölüm cezası istemiyle yargılanan Chuck Burrow’un annesi, California valisine, oğlunun idam cezasının kaldırılması için son bir şans verilmesi konusunda ısrar eder. Avukat Alex Sedaka, vali kendisine Bayan Burrow’un tavsiyesini dinleyeceğini bildirdiğinde çok şaşırır.


Bu sayede müvekkilini idamdan kurtarmak için eline mucizevi bir fırsat geçmiştir. Önünde sadece on beş saati vardır ve bu indirim hakkı için Burrow’un cesedi nereye gömdüğünü itiraf etmesi ve cesedin bulunması yeterlidir. Öte yandan Burrow masum olduğunda ısrar etmekte ve hatta kendisini ihbar edenin de sözde katili olduğu kızın ta kendisi olduğunu söylemektedir.


Sedaka, kendisini hem gerçeği açığa çıkarmak için iz peşinde, hem hukukun sınırlarını zorlamak için adalet mercilerinin arasında, hem de büyük bir kumpasın içinde bulur.


Mahkeme salonlarını, adalet sisteminin sorunlarını ve yanlışlarını anlatırken kurduğu akıl almaz öykülerle polisiye edebiyatta devleşen David Kessler ile tanışmaya hazır mısınız ?


John Grisham, Scott Turow, Harlen Coben gibi ustaların izinden giden yazar, her satırında devleşiyor…
Alex Sedaka, yeni kahramanınız olacak…


Yorum Sayısı: 1

Son günlerde okuduğum en güzel kitap.Puanım 10 üzerinden 10. 400 sayfalık kitabı sabah elime aldım ve kitabı okurken resmen bulunduğum yerden uzaklaşıp kitabın icine girip olayları bire bir yaşadım. Kitap o kadar sürükleyici ki büyük bir heyecanla okudum ve baktım ki öğlen olmuş kitap bitti.Sonunda vayyy be dedirten mükemmel ötesi bir kitap

N
Nuray Durmuş  -   08.03.2016