Kiralık Öyküler
% 34indirim

Kiralık Öyküler

  • 13,00 TL8,58 TL

    hopi kampanyası
    0,43 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

“Aşkımı hafife alıyordu güzeller güzeli. Aşkın kavurucu ateşinde yanmamıştı ki hiç. Görmüyordu çektiğim acıyı, belki de görüyordu da hoşuna gidiyordu aşkımla bir top gibi oynamak. Canı isterse eline alıyordu hevesle, aniden fırlatıyordu sonra havaya. Yerden yere vuruyordu bazen… Sunmuştum ona aşkımı bir kere, ellerine vermiştim kalbimi. Varsın istediği gibi oynasın, geri vermesin de…”


Aşk denizinde boğulmaktan korkanlar, zeytin ağaçlarına siper olanlar, yaşamın kıyısında kalanlar, evreni içinde taşıyanlar, aşkını teraziye koyanlar, şiirin rüzgarına kapılanlar, hayatın tozunu alanlar, süslü cümlelerin ardına saklananlar, unutmuş gibi yapanlar ve unutulanlar…


Okuru kendiyle ve hayatla yüzleşmeye davet eden bir kitap Kiralık Öyküler. Birbirinden farklı yirmi dört öyküden oluşan ve hayata dair ince gözlemler içeren bu kitabı okurken bazen hüzünlenecek bazen gülümseyecek, kendinizden çok şey bulacaksınız.


Yorum Sayısı: 5

BANA HAYATTA HER ANLAMDA IŞIK TUTMUŞ , YOL GÖSTERMİŞ OLAN CANIM ÖĞRETMENİMİN ELİNDEN DÖKÜLMÜŞ BİR ESER. ŞU ANDA ALIYORUM VE EMİNİM Kİ DAHA NİCE GÜZEL ŞEYLER ÖĞRENECEĞİM :)

C
Cem Yiğitoğlu  -   31.01.2016

Uzun süredir özlemini çektiğimiz ve öyküseverlerin dört gözle beklediği harika bir eser.Edebi değerinin yanında hayata dair tespitler çok başarılı.

Ş
Şeyda İpek  -   01.02.2016

Her bir öykü etkileyici biçimde anlatılmış. Sürükleyici bir kitap, okumanızı tavsiye ediyorum.

E
Efe Tuncay  -   02.02.2016

İnsan bu kadar doğal bir olayı böylesine akıcı ve sürükleyici nasıl anlatır özendim gerçekten. Öykünün içine sürükleniveriyor insan... Ve adı gibi herkesin kendini olaydaki bir karakterin yerine hemencecik koyuverdiği, " işte bu benim" diyeceği, kısacası hepimizin bir öykü okuma süresi gibi kısacık bir an için kiralayabileceği özgün bir kitap. Yazarın eline ve yüreğine sağlık.

A
Ali Serdar  -   01.02.2016

Bir solukta okunan kitaplar vardır ya hani bu onlar değil işte. Kiralık Öyküler bir göz kırpması aralığında okunacak, okunması gereken bir kitap. Hem hangimiz aşkı bu kitapta yazılanlar gibi yaşamadık ya da yaşamak istemedik ki, işte bu yüzden yaşayanlar dile getirilişini yaşamak isteyenler ise nasıl yaşanılacağını görmek için okumalılar bu kitabı. Ellerine sağlık Esra Teyzecim daha nicelerine :))

B
Büşra Karakuş  -   01.02.2016