Kırık Nota
% 31indirim

Kırık Nota

  • 19,00 TL13,11 TL

    hopi kampanyası
    0,66 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Daha birkaç gün önce ülkesinden nasıl zorlukla kaçtığını anlatırken şöminenin mütevazı ışığında korumasızca asılan yüzü, şimdi yüzlerce kişilik bu görkemli salonun keskin spot ışıkları altında alabildiğine sert ve güçlüydü. Işıklardan sahneye yansıyan gölgesi kadar büyümüştü sahnede. Kendisinin de dediği gibi, zor günler ona kırık notalar olarak dönmüş ve onu dünyanın tanıdığı bir adam yapmıştı.


Sahnede devleşen o adamın gömleğinin kolundaki söküğü bilen tek kişi olduğum için dünyanın en şanslı kadını addettim kendimi.


80’li yıllardan günümüze süzülen bir hikaye genç ve hevesli bir gazetecinin gözünden tanıklık edecek; satır aralarına işlenmiş olan katıksız dostluğu, mesleki tutkuları, saf aşkı ve adanmışlığı tadacaksınız.


Cihangir-Kuzguncuk-Brüksel üçgeninde dirilen eski anılar, her daim yeniden başlamanın yaşam döngüsünde vazgeçilmez olduğunu size hatırlatacak.


Kırık Nota; özgün karakterleri, uzun kahvaltıları, cesaret isteyen kararları ve hesapta olmayan yolculukları ile ilham veren, sürükleyici ve sıcak bir roman…


Yorum Sayısı: 1

Bir gazetecilik serüveni, bir tutku, meslek aşkı, sanat dolu bir kitap. Cihangir'de başlayıp Brüksel'e uzanan yolculuk. Akıcı hızlı yazım tarzı. Etkileyici sohbetler. Beklenmedik şaşırtıcı bir son... Bir Türk yazar okumak istiyorsanız tavsiye ederim.

Y
Yasemin Şahin  -   03.04.2016