Kızıl İsyan 2 - Altın Oğul
% 23indirim

Kızıl İsyan 2 - Altın Oğul

  • 29,50 TL22,72 TL

    hopi kampanyası
    1,14 Paracık
  • Tedarik Süresi 3 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Altın yüzlerden oluşan bir denizde sürükleniyorum.

Burada sadece güçlü olan hayatta kalabilir.

Sadece akıllı olan yönetebilir.

Hâlâ oyun oynuyorum ama bu, oyunların en ölümcülü.

Ben yüzyıllardır köleleştirilen halkımın kılıcıyım.

Bağışlamayacağım.

Ve unutmayacağım.

 

Mars Enstitüsü’ndeki amansız rekabetten zaferle çıkan Darrow, namı diğer Azrail, yönetici seçkinler arasında saygın bir konuma yükselmiş, en zalim ve zeki Altınlara; Eşsiz Yaralılara katılmıştır. Ancak Darrow onlardan biri değildir: Geleceğin yalanlar üzerine kurulu olduğu, trajediyle dolu, unutamayacağı ve affedemeyeceği bir geçmişi vardır.

Sistemi içeriden yıkma hedefine ulaşmak için herhangi bir Altın değil; en iyi, en güçlü, en zeki, en vazgeçilmez Altın olmalıdır. Halkını aydınlığa çıkarmasının başka yolu yoktur ancak bu yol boyunca attığı her adım, Darrow’un kendi gölgesini biraz daha karartacaktır.

 

“İlk kitaptan çok üstün bir devam kitabı; öncülünü akla gelebilecek her bağlamda bir adım öteye taşıyor… Bilimkurgu hayranları için yılın en iyi kitabı olmaya aday.”

-Tor.com-

 

“Pierce Brown’ın evreninde ilkellik ile yüksek teknoloji yan yana geliyor; aldatmaca ve kahramanlıkların dozu artıyor, macera da asla hız kesmiyor. Darrow ise daha ağır fiziksel ve duygusal çatışmalara giriyor.”

-Amazon.com, Seira Wilson-

 

“Sürükleyici… Altın Oğul normalde bir üçlemenin son kitabından beklenecek, distopyaları yerle bir eden türde bir macera ve klişelere başkaldıran bir devam kitabı.”

-Entertainment Weekly-

 

“Hikâyeyi Enstitü’nün dar alanından çıkaran Altın Oğul, Brown’ın edebiyat dünyasındaki ilk eserinden de başarılı bir kitap. Çatışma daha kapsamlı bir boyut kazanıyor ve çocuk oyunu olmaktan çıkıp Güneş Sistemi’nin kaderini belirleyecek gerçek bir savaşa dönüşüyor.”

-Library Journal-

 

“Kızıl Yükseliş’ten daha tehlikeli; aldatmacaları ve sürprizleri ise onunkiler kadar heyecan dolu. Sonunda ağzınız açık kalacak ve Brown’ın tam anlamıyla özgün, fazlasıyla nefes kesici serisinin sonunu dört gözle bekleyeceksiniz.”

-Booklist-

 


Yorum Sayısı: 1

İlk kitap bittikten sonra anında aldığım ve bir günde bitirdiğim bir kitap. İlk kitaptan daha fazla sevdiğim söyleyebilirim . Kitabı okurken ağzımı kapatamıyorum hep bir şaşkınlık. Pierce brown gayet başarılı bir yazar . Merakla diğer kitabınıda bekliyoruz

G
Gökçenur Şahin  -   05.07.2016