Klinik Anesteziyoloji Soru Kitabı

Klinik Anesteziyoloji Soru Kitabı

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Ait olduğu asıl metin olan ‘’Klinik Anestezi 7.basım’’ın güzide ününe yakışır şekilde, "Klinik Anestezi Soru Kitabı’nın bu tamamen gözden geçirilmiş baskısı yazılı ve sözlü sınavlara hazırlıkta etkili ve ayrıntılı bir tekrar imkanı sunmaktadır.


Günümüzde ulaşılabilir bilgi miktarının büyüklüğü ile beraber, yeni ve amacına uygun bilgiyi takip etmek fark gözetmeksizin hem öğrencileri hem de eğitimcileri zorlamaktadır. Bu kitap, size daha önce öğrendiklerinizi kaynağı dahilinde ve bir perspektif içerisinde tekrar etmeniz için aracı olmaktadır. Kitaptaki çoktan seçmeli sorular yazılı sınavlardan önce kişisel değerlendirme yapmak için kullanılabilir. Ön test şeklindeki değerlendirme, uzmanlara olduğu kadar yeni başlayanlara da çalışmalarına odaklanmalarında yardımcı olacaktır. Çalışma sonrası değerlendirme ise kişinin konuyla en ilgili materyallerdeki yeterliliğini kendi kendine ölçmesini sağlayacaktır. Ek olarak, eğer kişiler çalışmalarını baştan sona bu şekilde düzenleyebilirse kitaptan daha da fazla yararlanılabilir.


Kitabın içinde bulacaklarınız:  • 1200’den fazla düşündürücü tarzda ve sözlü sınavlara hazırlayacak şekilde düzenlen-miş soru

  • Daha verimli ve etkin bir tekrar yapmanıza yardımcı olacak, açık biçimde yazılmış ce-vaplar.

  • Klinik Anestezi 7.basımdan, konuya ilişkin geniş açıklamayı kolayca bulabilmenize yardımcı olacak sayfa referanslarını içeren, konuya karşılık gelen bölümler.

  • Her konu tekrar gözden geçirildi ve ana kaynağı Klinik Anestezi 7.basımdaki değişiklikleri yansıtacak şekilde laparoskopik cerrahi üzerine yeni bir bölüm eklendi.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.