Klinik Olgu Çözümleri: Pediatrik
% 6indirim

Klinik Olgu Çözümleri: Pediatrik

  • 120,00 TL112,80 TL

    hopi kampanyası
    5,64 Paracık
    Babil.com'da 60> TL ve üzeri ücretsiz kargo kampanyası
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Klinik uygulamada yaşayacaklarınızın provasını, gerçek yaşam deneyimlerinden derlenen olgulardan oluşan ve klinik sunulara gündelik yaşamda görebileceğiniz şekilde tazeleyici bir yaklaşım getiren bu kullanımı kolay ve özgün seri ile yapın.


KLİNİK OLGU ÇÖZÜMLERİ İLE KLİNİK PRATİKTEN EN FAZLASINI ÖĞRENİN


Klinik Olgu Çözümleri gerçek hayatta görebileceğiniz, size pediatride rehberlik edebilecek vakalardan oluşur ve bunları çözmek sizin kendinizi geliştirmenize yardım eder. Her olgu, prematüre bebekten ergen bir çocuğa, akut veya kronik problemle farklı bir çucuğu inceler. Sunumlar ortak birincil basamak bakım ve hastane bakımını yansıtır ve size farklı problemleri olan çocukların değerlendirilmesi ve yönetiminde detaylı bilgilendirir.


İl bölümde pediatrinin temelleri daha sonra sık rastlanan hastalıklar ve önemli noktolar tartışılmıştır. Çocuğun pratikde değerlendirildiği bir bölüm de vardır, bu bölüm sizin farklı yaşta farklı problemi olan çocuklara yaklaşımı öğrenmenize yardımcı olmak üzere konmuştur. Kendini değerlendirem testi, kendinizi değerlendirmenizi ve bilginizi tekrardan gözden geçirmenize yardımcı olur.


Basım öncesi yorumlar
"Benim öğrencilerim bu kitabı staja başlamadan okurlarsa çok memnun olurum"
-Onursal Öğretim Görevlisi , Leeds Üniversitesi


"Harika . Çok etkilendim ve okuması çok kolay. Seçilmiş olgular ve iyi sunum"
-Son sınıf öğrencisi, Warwick Tıp Fakültesi


 


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.