Klinik Olgu Çözümleri: Radyoloji
% 6indirim

Klinik Olgu Çözümleri: Radyoloji

  • 120,00 TL112,80 TL

    hopi kampanyası
    5,64 Paracık
    Babil.com'da 60> TL ve üzeri ücretsiz kargo kampanyası
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Klinik Olgu Çözümleri 


Klinik uygulamada yaşayacaklarınızın provasın, gerçek yaşam deneyimlerinden derlenen olgulardan oluşan ve klinik sunulara gündelik yaşamda görebileceğiniz şekilde tazeleyici bir yaklaşım getiren bu kullanımı kolay ve özgün seri ile yapın.


Klinik Olgu Çözümleri ile klinik pratikten en fazlasını öğrenin


Radyoloji: Klinik Olgu Çözümleri, görüntüleme teknikleri ve güvenlik önerilerini göz önünüde tutarak, hasta değerlendirme sürecinde uygun teknik seçimi ve yorumlamasını olgular üzerinden tartışmakta ve radyolojiyi klinikle bütünleştirerek modern görüntüleme ünitelerine genel bakış sağlamaktadır.
Olgular, vücuttaki bütün sistemlerle ilgili geriş bir hastalık spektrumu içermekte olup, 250'nin üzerinde yüksek kalite görüntüyle tartışılmıştır.
Aynı zamanda kapsamlı kendinin değerlendirme bölümü ve açıklayıcı notlar gğrenmeyi pekiştirmekte ve konuları irdeleme pratiği yapmanızı sağlamaktadır.
Radyoloji: Klinik Olgu Çözümleri tıp öğrencileri, pratisyen hekimeler ve radyoloji asistanları için mükemmel bir kitap.


Basım Öncesi yorumlar:


"Bu kitap gerçekten de tıp fakültesi öğrencileri için biçilmiş kaftan... Klinik olgular ışığında sadece radyolojik bulgular öğrenilmiyor hem de var olan klinik durum ve semptomlarına bir bütün olarak yaklaşılıyor."
-FYI doktor (Doğu Anglia Üniversitesinden mezun)


"Klinik durum içine radyolojinin katılması hastalık sorgulamasındaki kritik düşünme biçimini geliştirmekte ve konunun daha detaylı şekilde algılanmasına yardımcı olmaktadır."
-Radyoloji öğretim üyesi / Nöroradyoloji Konsültanı


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.