Konuşan Pepee Peluş Figür 30 cm

Konuşan Pepee Peluş Figür 30 cm

  • Geçici olarak temin edilemiyor

Ürünün diğer resimleri

Pepee artık günün her saati çocukların yanında! Üstelik hem kendisi hem de sesi ile!

Göbeğine basıldığında beş farklı ve neşeli cümle söyleyerek çocukların keyifli oyunlar oynayacakları Konuşan Pepee, çocuklara kurduğu cümlelerle örnek de olacak.

Ben bugün çok mutluyum, hem de çok mutluyum!

Hepinizi çok seviyorum!

Sebze yemeye bayılırım. Yaşasın yemek yemek!

İyi uykular!

Merhaba Şuşu!

Üstelik tüm bu cümleleri Pepe kendi sesiyle ve oldukça neşeli bir şekilde söylüyor.

Orijinal ve lisanslı Pepee ürünü olan Konuşan Pepee, gerçeğinin bire bir aynısı biçiminde tasarlanmış olup, kıyafetlerindeki detaylar ve suratı nakışla işlenmiştir. Bu sayede Konuşan Pepe ile 3 yaşından itibaren çocuklar güvenle oynayabilirler.

30 cm boyundaki Pepee karakterinin detaylı hatlarına sahip olan Konuşan Pepee'yi makinede yıkamanız önerilmez. Aksi halde karakterin yapısında deformasyon oluşabilir ve konuşabilme fonksiyonu bozulabilir. Bu nedenle, Konuşan Pepe oyuncağı yüzeyden temizleyebilirsiniz.

Konuşan Pepe oyuncak bebek, sağlıklı velboa kumaştan üretilmiştir. Pepee bez oyuncağın içi silikon ve elyafla doldurulduğundan yumuşacıktır .

Ürün Ölçüleri : 20 cm x 16 cm x 30 cm 

Konuşan Pepee, Avrupa norm ve standartlarına uygun olarak üretildiğini gösteren CE sertifikasına sahiptir. Ürünü sahtelerinden ayıran en önemli özelliklerden biri üretiminde kullanılan boya maddelerinin tamamen zararsız ve güvenli olmasıdır. Pepe ürünleri satın alırken üzerinde bez etiket ve bandrol olmasına dikkat ediniz.


Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 20 cm x 16 cm x 30 cm

Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.