Konut Balonu
% 34indirim

Konut Balonu

  • 39,00 TL25,74 TL

    hopi kampanyası
    1,29 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Ahmet Büyükduman, ODTÜ'den lisans, İstanbul Üniversitesi'nden yüksek lisans ve doktora derecelerine sahiptir.
1993-2005 yılları arasında finans sektöründe müfettiş, şube müdürü ve kredi pazarlama müdürü olarak görev yapan Büyükduman, 2005 yılından bu yana gayrimenkul değerleme sektöründe yönetici olarak çalısmaktadır.Profesyonel kariyerinin yanı sıra 1998 yılından bu yana üniversitelerin ilgili bölümlerinde yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak çalısmakta ve kurumlara yönelik eğitimler vermektedir.
Dr . AHMET BÜYÜKDUMAN

Büyük bir özen ve ciddiyetle adeta kuyumcu titizligi ile yapılan çalısmaların bir ürünü olan bu kitap,ülkemiz konut piyasasında fiyat ve kira gelişmelerinin çözümlenmesine yönelik yöntem açığını kapatan öncü bir eser olup bu alanda kendisinden sonra gelecek çalısmaları özendirici bir kaynak niteliği taşımaktadır.

Prof. Dr. Kaya ARDIÇ
Konut ve gayrimenkul yatları çok şişti! Kısa sürede patlayacak! Konut balonlarına dikkat kriz çıkacak!Gayrimenkul fiyatları nelerden etkilenir? Konut balonu nasıl olusur? Bu gibi yargı ve soruların tatmin edici cevapları ancak gerçek uzmanlardan edinilebilir. Dr. Büyükduman bu kitabında uzun yıllar gayrimenkul piyasalarının içinde olmanın verdiği deneyimle ampirik ve teorik kent ekonomisi verilerini ustaca bir araya getirerek konut fiyat hareketlerini mükemmel bir şekilde çözümlemiştir.
Prof. Dr. Cem Mehmet BAYDUR
(Tanıtım Bülteninden)


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.