Köprü
% 15indirim

Köprü

İkinci Şansların Hikayesi
  • 15,00 TL12,75 TL

    hopi kampanyası
    0,64 Paracık
  • Tedarik Süresi 3 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Farklı dünyalardan iki genç yaşadıkları şehirlerden uzakta, müzik okumak için geldikleri üniversitede tanışır ve birbirlerine âşık olurlar. Aynı zamanda kitaplara ve okumaya da âşıktırlar. Her gün birlikte zaman geçirdikleri Köprü adındaki kitabevi onların gurbetteki evleri olur. Burası onlarla hayalleri arasında da köprü kurmaktadır. Ancak ait oldukları dünyalar onları birbirinden koparır.

Yıllar sonra yaşanan bir trajedi onları tekrar aynı yerde, Köprü'de birleştirir. Bu trajedi acaba onlara tanınan ikinci bir şans mıdır? Köprü bir mucizeyle tekrar ayağa kalkacak mıdır? NewYork Times Best Seller Yazarı Karen Kingsbury, ŞANS'tan sonra bu kez de kayıp bir aşkı, doğal afetle yerle bir olan bir kitabevini ve bu kitabevinden yolu geçenlerin vefa duygusuyla bir araya gelmelerini anlattığı, yürekleri ısıtan bir hikâye ile okuyucularının karşısına çıkıyor.
(Tanıtım Bülteninden)


Yorum Sayısı: 1

Bir tarafta kitaplarına aşık bi adam , diğer tarafta birbirine aşık iki insan. Aşkın, sevmenin sevilmenin, vazgeçmemenin hikayesi... Köprü'de birleşen hayatlar yeniden ikinci şansın Köprü'de verildiği anlar . Köprü yalnızca bir kişinin değil ona bağlı olanlarının da sahibiydi. Sel felaketinden sonra kapanmakta olan kitapevinin sevgiyle, bağlılıkla, birlikle vefa duygusu sahibi insanlarla nasıl yeniden ayakta durduğunun hikayesi. Elinizden bırakamayacağınız bir kitap

S
Seval Urgun  -   07.03.2016