• Korkudan Güçlü Bir Duygu% 29indirim
    Korkudan Güçlü Bir Duygu
    Korkudan Güçlü Bir Duygu

Korkudan Güçlü Bir Duygu

  • 25,00 TL17,75 TL

    hopi kampanyası
    0,89 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Suzie Baker, Mont Blanc’ın buzları arasına hapsolmuş bir uçakta vatana ihanetle suçlanan ailesini temize çıkaracağını umduğu bazı belgeleri araştırırken, peşine takılan düşmanlarla birlikte dünyanın öbür ucuna sürükleneceğini aklından bile geçirmemişti. Oysa bu tehlikeli keşfi onu, Amerikan gizli servislerinin bir numaralı hedefi haline getirecekti. Ama Suize’nin de bir planı vardı; The New York Times’ın ünlü araştırmacı gazetecisi Andrew Stilman’ı gizemi ve cazibesiyle etkileyip oyuna dahil edince bu belgelerin sırrını daha kolay ortaya çıkaracağını sanıyordu. Ne var ki bu araştırma, ikisinin de hayatta kalması için mutlaka çözülmesi gereken uluslararası bir davaya dönüştü. Peşlerindeki gizli servislerin sıkıştırdığı, zaman zaman acımasızca maniple ettiği Suzie ve Andrew, kendilerine kurulmuş tuzaklardan kaçmaya çalışırken,  günümüzün en iyi korunmuş sırlarından birini ortaya çıkardıklarını fark ettiler.

Romanları kırk dokuz dile çevrilen ve dünya çapında otuz üç milyon satan başarılı yazar Marc Levy, bu kez okurlarını gerçek bir olaydan yola çıkarak kaleme aldığı soluk soluğa bir maceranın peşinden sürüklüyor.


Yorum Sayısı: 1

BAYILDIM!!! İlk kez bu yazarı okudum. Kitabın betimlemeleri, çevirisi, yazarın kalemi, her şeyi kusursuzdu. Suzie Baker ,ünlü gazeteci Andrew'i de yanına alarak, 1966 yılında vatana ihenetle suçlanan babaanesini temize çıkarmaya çalışması ve peşine takılan gizli servislerin Suzie'e engel olmaya çalışması. Mükemmel kurgulanmış, kesinlikle okuyun.

N
Nuray Durmuş  -   07.03.2016