Köşe Başında Suret Bulan Tek Kişilik Aşk
% 31indirim

Köşe Başında Suret Bulan Tek Kişilik Aşk

  • 12,00 TL8,28 TL

    hopi kampanyası
    0,41 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Köşe Başında Suret Bulan Tek Kişilik Aşk e-kitabı

Köşe Başında Suret Bulan Tek Kişilik Aşk


Şimdi izin verirseniz, ben azıcık bencillik yapacağım, Güray Süngü’nün bu kitabının kapak arkadası notlarını ben düşeceğim. Editör, en alta bold harflerle izin vermeyeceği için hemen burada da adımı söyleyeyim: Sedat Demir.


Beş yıldır, içinde yer aldığım ikinci Süngü yapıtı bu. Aslına bakarsanız, her yapıtın içinde yer aldım, okur olarak. Beni boşverin şimdi, yapıtlara bakalım, hadi onları değerlendilerim: Dil keskin ve alaysı, oluşturduğu uzamlar benzersiz, kurgu eğilimi çok farklı. Bu gibi belirlemelerin sayısını artırabilirim. Ancak ne ki, işte bunlar ve benzerleriyle tanımlayamıyorum onun roman ve öykülerini. Tamam, iki romanı için iki gazatede bir şeyler karalamaya çalıştım, öksürdüm bir şeyler ama itiraf edeyim ortaya koyabileceğim ilk tanıt bu, şu an başkası yok. Sadece, yıllar geçse de akılda kalan Güray Süngü’nün anlatıları, onların biricikliği ve şu an jenerikte adımın geçiyor olmasının keyfi var. Gelecekte birileri mutlaka Güray Süngü’nün kurmacalarının büyüsünün nedenini açıklayacaktır bize ya da siz şimdi bana yardımcı olabilir misiniz bu kurmacaların üzerine birkaç söz söylemek için?


Yorum Sayısı: 1

güray süngü kitaplarını yeni keşfetmiş biri olarak, bu kitabını çok beğendim. kendine has üslubu ile diğer kitaplarını okumaya da çğırıyor .

M
Murat Doğan  -   26.04.2016