• Kötü Çocuk 3% 34indirim
    Kötü Çocuk 3
    Kötü Çocuk 3

Kötü Çocuk 3

  • 25,00 TL16,50 TL

    hopi kampanyası
    0,83 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Siyahın içindeki beyaz noktanın acı hikayesi…


Yeni arkadaşlıklar, farklı yakınlaşmalar, dengelerin değiştiği bir yaz tatili…


Atahan Koleji'nin son sınıf öğrencileri, hayatlarının sınavına hazırlanırken, ailelerinin çizdiği gelecek planına uymakla, kendi kimliklerini bulmak arasında kalırlar.


Kayla ise, yoğun ders programının yanı sıra on sekizinci yaşına girecek olmanın gerginliğini yaşamaktadır. Meriç'le ilişkileri belli bir düzene girmiş olsa da, aniden ortaya çıkan çocukluk arkadaşı, Kayla'nın kendisini güvensiz hissetmesine sebep olur. Giderek içine gömüldüğü karanlığın bir gün onu terk edeceğine inanmaya başlayan Kayla, tüm yaşamını değiştirecek bir karar vermek üzeredir.


Ailelerine benzemek istemeyen ama daha fazlasını da hak etmediklerini düşünen iki genç, hata yapmadan ilerleyebilir mi?


Meriç ve Kayla’nın birbirlerini bulma hikayesi daha yeni başlıyor…


Acı, daha önce hiç bu kadar tanıdık gelmemişti.


“Sen kaybolmuş her ruhun umudusun.”


Yorum Sayısı: 2

Aslında akıcı bir dili olan, anlamlı cümleler ve vermek istediği mesajlarla insana umut veren bu kitabı okuyanlar, çoğu okuyucuların fazla abartması, adı ve vb. sebeplerden dolayı kötü bir muamele görse de, güzel. Ama şu isim konusunda üzülerek söylüyorum ki hemfikirim.

D
Dilara Taşdelen  -   14.04.2016

Açıkçası amatör bir dille yazılmış bir kitap. Edebi olarak bir değeri yok lakin ders çıkarıp öğrenmek için değilde eğlenmek için bir kitap arayanlar -veya can sıkıntısına karşı koyabilmek için- kesinlikle güzel.Ayrıca belirli bir yaşın altındaki çocuklara kesinlikle önermiyorum. Kötü örnek oluşturabilecek davranışlar ön planda. Kitap zaten genel açıdan içindeki bölümlere bakıldığında +18 bir kitap diyebilirim.

K
Kübra Seyrek  -   11.07.2016