KPDS ÜDS a New Approach

KPDS ÜDS a New Approach

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Dil seviyesi bakımından KPDS ve ÜDS arasında artık hemen hemen hiç fark kalmadı. Tek fark var, o da terminoloji. Bu sınavların hazırlanış teknikleri aynı olduğu için çözüm tekniklerinin de aynı olması gayet doğaldır.

Birinci amacımız, İngizliceyi anlamada ve öğrenmede Sorun Alanlarınızı çok net bir şekilde tespit etmektir. Yani, dilin öğretimini değil, öğrenme esnasındaki sıkıntılı alanlara ışık tutmak ve onlarla nasıl baş edeceğiniz konusunda yardımcı olmaktır.

İkinci amacımız da;
Bu sınavlarla uğraşırken ve daha sonraları İngilizce öğrenme çabalarınız boyunca, Hafıza Tekniklerine uygun olarak geliştirilmiş, bu alandaki bütün çalışmalarda işlevsel oalrak kullanılan ama sadece bu çalışmayla bizim çeşitli isimlerle adlandırdığımız Teknik terimleri öğrenecek ve kullancaksınız.

Doğrudan sınav sorularının çözümüne başlamadan ama çoğunlukla sınav sorularından seçilmiş Örnek Cümlelerle kitabın, yaklaşık ilk 250 sayfası bu konuya ayrılmış durumdadır. Sınav sorularına başlamadan önce o bölümleri birkaç kez tekrarlamanızı öneririz.

Bu ilk Bölümde yaklaşık
250 Örnek Cümle
30 Örnek Paragraf sunulmaktadır.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.