Kraliçenin Işığı
% 34indirim

Kraliçenin Işığı

  • 12,00 TL7,92 TL

    hopi kampanyası
    0,40 Paracık
  • Tedarik Süresi 5 iş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Bu kitabı oluşturan beş hikâyenin ilkinde, odasında hapsolmuş ve polislerden kaçan bir gencin evine misafir oluyoruz. Hayatı neredeyse bitmiş olan bu genç adam, yapabileceği son şey olarak alıcısına ulaşmasının imkânsız olduğunu düşündüğü bir mektup yazmaya başlıyor.

''Zaman güzel anılarımızı öldürürken, mutsuz anılarımızı besler.'' Diyor ikinci hikâye olan Kraliçenin Işığı'nın kahramanı ve diğer dört hikâyeye konuk olmuş olan Kartal. Bu genç görünümlü yaşlı savaşçının, bizim dünyamıza gelişi ve daha ilk gecesinden yaşadığı saldırı ikinci hikâyenin konusunu oluşturuyor.

Üçüncü hikâye olan ''Mezarlıktaki Çocuk'' ise doksanlardan 21. yüzyılınortasına kadar uzanan bir gerilim hikâyesi. Doksanların sonunda mezarlıkta başlayan hikâyemiz, yirmi birinci yüzyılın ortasında, yine aynı mezarlıkta son buluyor.

Dördüncü hikâyemiz ise, üzerine zorla ''Baba'' kimliği verilen emekli bir askerin hikâyesi. Bir yandan babalarını trajik bir şekilde kaybetmiş ve telekinetik güçleri olan bir ailenin içinden kaçmaya çalışırken bir yandan da ailenin küçük kızına beslediği duygular kahramanımızın kafasının karışmasına neden oluyor.

Son hikâyede ise, seksen darbesinde kaybettiği lise aşkını unutamayan, ''Yüreğime Darbe'' isimli kitabın yazarı olan yaşlı bir adamın ikinci baharı yaşamasına tanık olacağız. Birbirine iğne ipliğiyle bağlı beş kısa hikâyeden oluşan ?'Kraliçenin Işığı'na'' hoş geldiniz...


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.