Küçük Bir Aşk Hikayesi
% 31indirim

Küçük Bir Aşk Hikayesi

  • 20,00 TL13,80 TL

    hopi kampanyası
    0,69 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Keri Daniels, ülkenin en popüler magazin dergilerinden birinde çalışan bir muhabirdir. Yıllardır hayalini kurduğu editörlük koltuğuna ulaşmak için, patronunın ondan istediği çok zor bir işi yapmak zorundadır: ünlü ve münzevi bir yazar olan Joseph Kowalski’yle bir röportaj.


Keri için sorunlar tam olarak bu ismi duyduktan sonra başlar. Çünkü Joseph, lise yıllarında, kalbini paramparça ettiği gençlik aşkının ta kendisidir.


Keri yıllar önce Joseph’i acımasızca terk ettiğini unutup, bu tanışıklığın röportajı yapmasını kolaylaştıracağını düşünürken, Joseph onunla aynı fikirde değildir. Onca zaman sonra ayağına gelen bu intikam fırsatını en iyi şekilde değerlendirecektir.


Yorum Sayısı: 1

Yazı puntosu neredeyse çocuk kitaplarıyla aynı olduğundan çok kolay ve hızlı okunan bir kitap. 350 sayfalık değil de 250 sayfalık bir kitap olarak kabul etmek lazım. Bazı diyaloglar güzel ama genel olarak anlatım amatörce. Özellikle cinsellik içeren bölümlerin çok acemice ve soğuk geldiğini söylemeden geçemeyeceğim. Sadece durum tespiti yapılıyormuş gibi duygusallık yoksunu satırlardı bana göre. Kısacası çok takılmadan, kafanızı yormadan, genel olarak yüzünüzde bir gülümseme ile okursunuz.

E
Esen Gezgin  -   02.02.2016