Küçük Prens
% 35indirim

Küçük Prens

  • 7,00 TL4,55 TL

    hopi kampanyası
    0,23 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Küçük Prens e-kitabı

Küçük Prens, uçağı arızalanınca çöle inmek zorunda kalan ve orada başka bir gezegenden gelen son derece sıra dışı, küçük bir çocukla karşılaşan bir pilotun masalsı öyküsü. Minicik gezegeninden yola çıkıp altı gezegeni ziyaret eden ve her birinde değişik tiplerle tanışan Küçük Prens sonunda yedinci gezegen olan Dünya’ya iner ve pilotla karşılaşır. Pilot uçağını onarmaya çalışırken bir yandan da Küçük Prens’in hikayesini dinler. Evine dönmeye çalışan sadece pilot değil, gezegenini ve orada bıraktığı çiçeğini de özleyen Küçük Prens’tir. Dünyadaki bütün dillere çevrilen ve küçük büyük herkesin başucu kitabı olan Küçük Prens, bizi hayatın olumlu yanlarıyla tanıştıran, her şeye farklı bir gözle bakmamızı sağlayan eşsiz bir hazine.


Yorum Sayısı: 3

Okuyupta beğenmeyene rastlamadım.Son zamanlarda çok popüler olan, hikâyesiyle çok uzaklara gideceğiniz baş ucu kitabı

F
Fatma Çarkanat  -   03.03.2016

resimlerine aldanıp çocuk kitabı sanmayın. içindeki tüm kahramanlar büyüklerin hayatındaki bizleriz. çok kısa zamanda okunup uzun zaman zihnimizi aydınlatacak bir kitap.

F
Fatma Yıldırım  -   22.02.2016

Küçük Prensi bu kadar ünlenmeden hemen önce almıştım seviglime. Ki o da bana başka bir yayınevinin basımını almıştı. Bu aldığımı önce kendim okuyup sonra ona verdiğim ve sonra onun bana verdiğini de inceleme fırsatı bulduğum için biliyorum ki en güzel baskı Kırmızı Kedi'nin. Çevirmene de ayrıca teşekkürler :)

Ö
Ömer Arifoğulları  -   16.02.2016