Küçük Prens (Kokulu Kitap)
% 31indirim

Küçük Prens (Kokulu Kitap)

Orjinal Dilden Kısaltılmamış Çeviri
  • 10,00 TL6,90 TL

    hopi kampanyası
    0,35 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

"Kimseye ait olmayan bir elmas bulduğunda, o senindir. Kimsenin olmayan bir ada bulursan senin olur. Bir fikir ilk senden çıkarsa, gider patentini alırsın ve sana ait olur. Yıldızlar da benim; çünkü benden önce sahip olmayı hiç kimse düşünmedi."


Küçük büyük herkesin keyifle okuyacağı bir başucu kitabıdır Küçük Prens. Basit bir çocuk kitabı gibi görünen ama aslında yaşam, sevgi ve aşk hakkında derin anlamlar içeren kitapta bir çocuğun gözünden büyüklerin dünyası anlatılır.


Uçağıyla Sahra Çölü'ne düşen bir pilotun Küçük Prens'le karşılaşması ile başlayan kitapta, Küçük Prens'in ağzından Saint-Exupery, insanların hatalarını ve aptallıklarını, büyüdükleri zaman unuttukları basit çocuk bakışını vurgular.


Yorum Sayısı: 2

Ben çok geç okudum. Hayran kaldım.
Çocuk kitabı olarak algılanması da gerçekten büyük bir hata.
Kitaptan:
* En zoru budur. Kendini yargılamak başkalarını yargılamaktan çok daha zordur. Kendini gerektiği gibi yargılayabilirsen, gerçek bir bilgesin demektir.

A
Ayşım Okudan  -   23.05.2016

Ne kadar çocuk kitabı gibi gözüksede aslında yetişkinlere yazılmış bir kitap. İçerisinde pek çok beğeneceğiniz cümleler bulunan, ara ara tekrardan okuyabileceğiniz bir kitap.

Z
Zeynep  -   02.02.2016