Kül
% 25indirim

Kül

  • 29,00 TL21,75 TL

    hopi kampanyası
    1,09 Paracık
  • Tedarik Süresi 3 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Kader önceden belirlendi. Yönetim tarafından sıkıca kontrol ediliyor. Değiştirilemez.


Madden Sumner bir Mor olarak doğdu. Sistemin en yüksek halkası. Kaderi Yediler Bakanı olmak. Dax halkanın alt tabanı olan Kül, bir Renksiz. Kaderinde gerçekleştirmesi gereken hiçbir şey yok. Buna rağmen hayatından vazgeçmiş değil. Statüsünün onu tanımlamasına izin vermeyecek. Dax ve Madden'ın yolları, özgürlüklerini kazanmak için verecekleri mücadelede hiç beklemedikleri bir şekilde birleşecek. Peki, kaderleri için savaşmaya gerçekten hazırlar mı?


"Petroff ve Manley eğlenceli bir roman okumayı vaat ediyor."


- Publishers Weekly


"Açlık Oyunları hayranları için mükemmel bir seçenek. Adım adım heyecanla örülmüş, merakı elden bırakamadığınız harika bir kurgu sunuyor. Karakterlerin bakış açılarından yapılan anlatımlar, hiyerarşinin keskin sınırlarını görebilmenize olanak sağlıyor."


- Booklist


"Sistem karşıtı olan Uyumsuz ve Açlık Oyunları serilerini sevenler için Kül, okunması gerekenler listesinde olmalı. Eğlenceli, hız kesmeyen, büyüleyici bir kitap."


- School Library Journal


"Petroff ve Manley kaderin yanlış ellerde ne kadar tahmin edilemez olduğunu anlatan bir dünya yaratmış. Kül, sizi bağımlısı yapacak. Sonraki romanı sabırsızlıkla bekleyeceksiniz."


- Joelle Charbonneau, çoksatan The Testing üçlemesinin yazarı


Yorum Sayısı: 4

Aslında klasik bir distopyaydı fakat okuması güzel ve sürükleyiciydi. Sevdiğim ve nefret ettiğim karakterlerde bir bolluk vardı. Bazı yerleri şaşırtıcı bazı yerleri "vay" dedirten cinstendi. Çerezlikti. Yani aslında bayağı ultra bir kitaptı. Birinci kitabı okursanız ikinci kitabıda eğer ekonomik krize yakalanmadıysanız büyük ihtimalle alırsınız fakat ikinci kitabı daha çıkmadı yani hala bir şansınız var.

T
Thenight Land  -   19.04.2016

Kitabın bi 100 sayfası ultura sıkıcıydı (kitapta gecen sürekli gecen bir kelime) ama sonra olaylar arkası arkaya gelince bağımlısı yaptı. Evet açlık oyunları serisine birazcık azıcık benzerliği var ki kesinlikle buda sinemaya uyarlanmalı diye düşünüyorum. kitabın sonunda oha hadi canım gibi şeyler söyledim itiraf ediyorum ki okuyanlarda bilir. Mor ve ötesini sabırsızlıkla bekliyor olacağım inanıyorum ki ikinci kitapta ultura olucak.

G
Gamze Türk  -   11.04.2016

Distopya seviyorsanız, bu kitaba sarılarak uyuyacaksınız! Acayip iyiydi. Kesinlikle okunulmalı ve film olacağını düşündüğüm kitaplardan. Mükemmel. Alın ve okuyun. Sonra kitabı öpüp, Dax diye sayıklanacaksınız. Şahsen beni müptelası yaptı.

R
Rana Armağan  -   04.04.2016

Gerçekten güçlü bir distopyaya sahip olduğunu düşünüyorum. Oldukça akıcı ve devam kitapları yayınlandıkça fantastik ve distopik kitapseverler tarafından daha fazla rağbet göreceğine eminim.

R
Rumeysa Topçuoğlu  -   20.03.2016