Kur’an-ı Kerim Satıraltı Türkçe Okunuşlu (Rahle Boy)
% 31indirim

Kur’an-ı Kerim Satıraltı Türkçe Okunuşlu (Rahle Boy)

Transkriptli ve Tecvidli
  • 60,60 TL41,81 TL

    hopi kampanyası
    2,09 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla...


Allah’a hamd olsun.


O’nun Peygamberine, al ve ashabına selam olsun.


Bu yolda değerli çalışmaları ile hizmetimizi kolaylaştıran alimlerimize, hocalarımıza Rabbimiz rahmet etsin. Kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerimi okuma, anlama ve insanlığa sunduğu mesajları kavrayıp yorumlama ile ilgili bugüne kadar birçok çalışma yapılmıştır. Yapılan bu çalışma da bunlardan biridir.


Bu çalışma, kulluk kitabımız Kur’an-ı Kerim’i doğru bir şekilde Arapçasından okuma, her şeye rağmen okuyamayanlar için Türkçesinden okuma amaçlı hazırlanmıştır. Kısacası, biz bu çalışmayla herkesi Kur’an’la buluşturmayı hedefledik.


Kapsamlı bir çalışma sonucu hazırlanan bu Kur’an-ı Kerimde; Arapça Hat, Türkçe okunuş,


Bu çalışmanın en bariz özelliği, okuyucuyu Arapça Hat, Türkçe okunuş ile bire bir yüz yüze getirmesidir. 


Asıl olan Kur’an’ı Arapçasından okumaktır. Her şeye rağmen Arapçasından okuyamayanlar için her kelimenin altında gösterilen Transkriptsiyon işaretlerine uyulduğu takdirde daha az yanlışsız okunacağını hatırlatırız. Çalışmamızı yaparken büyük bir titizlik göstererek hataları asgariye indirmeye gayret ettik. Buna rağmen ehil olanların yapacakları tenkitler, eksikliklerimizin giderilmesinde bizlere yol göstereceğini ve bunun için onlara duacı olacağımızı ifade etmek isteriz. Çalışmak bizden başarı ise Allah’tandır.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.