Kur'an-ı Kerim ve Vahy-i İlahide Türkler Cilt: 2

Kur'an-ı Kerim ve Vahy-i İlahide Türkler Cilt: 2

İman Hakimiyetinin Yeni Temsilcileri Orta Doğuda
  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Neylersiniz ki; değil klasik İslam Alimleri; çağdaş Türk Tefsir Bilginleri'nin bile cihat ve Allah yolunda harp etmek denilince her zaman akıllarına, sadece Bedir, Uhut, Hendek ve Mekke'nin fethi gibi bir Saadet Asrı ve bir Sahabe neslinin yaptığı mübarek harpler gelmiştir.


Onların yazdıkları ciltler dolusu tefsir kitaplarında bir Kaşgar bir Malazgirt, bir Kosovai bir Çanakkale, bir Sakarya, bir Baş Komutanlık Meydan Muharebesi yoktur. Feth-i Mübin denilince de onların akıllarına sadece Mekke'nin fethi gelmiş ve İstanbul'un Türkler tarafından fethini akıllarının ucundan bile geçirmemişlerdir.


Bu taktirde, birilerinin bu klasik Türk ve İslam Alimlerinin karşısına dikilmesi ve onlara Türk Milleti namına çok gür bir seda ile şu soruyu sorması gerekmektedir.


Şayet Siz! On asır Kuran-ı Kerim'in bayraktarlığını yapan, Kaşgar'dan, Viyana önlerine kadar yayılan bu geniş coğrafyayı mübarek kanı ile sulayan yeni, yeni birçok İman Destanları yazan, Kuran-ı Kerim'i mübarek kanı ile tefsir eden, Müslüman Türk Milletini göz ardı edeceksiniz! Onun mübarek kanını Kuran-ı Kerim'le asla yüzleştirmeyeceksiniz! Bu taktir de, Allah aşkına, asırlardır neyin tefsirini yapıyorsunuz?


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.