Kur'an'a Göre Kabir Azabı
% 31indirim

Kur'an'a Göre Kabir Azabı

  • 30,00 TL20,70 TL

    hopi kampanyası
    1,04 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Ölüm sonrasında ne olacaktır? Kabirde hayat var mıdır? Buna inanmak imanın bir gereği midir? Kabirde hayat varsa bir sorgulama ve yargılama yapılacak mıdır? Oradaki yargılama sonrası bir azap ya da ödüllendirme olacak mıdır? Olacaksa bu bedene mi, ruha mı, yoksa her ikisine yönelik mi gerçekleştirilecektir.


Eğer kabirde sorgulama olacaksa ahiretteki diriltilmede ikinci bir sorgulama olacak mıdır? Zaten kabirde bir sorgulama yapılıp karşılığı verildiğine göre ikinci sorgulamanın anlamı ve gerekçesi nedir? gibi kabir ve kabir azabına dair birtakım sorulara cevap niteliği taşıyan bu eser, alanında önemli bir boşluğu doldurmaktadır.


Yorum Sayısı: 1

Hayat boyu bize resmen hikaye anlatılmış. Kuran'dan bu toplumun ne kadar uzak tutulduğuna şahit oluyoruz yazar sayesinde. Mehmet Okuyan hoca gerçekten de gerçek bir bilim adamı. Dünya ve Ahiret hayatı adına tam bir başyapıt. Gerçeklerle yüzleşmeye hazır olun, hikayelere değil ayetlere dayalı, kanıtı sunulan bir eser. Şiddetle tavsiye ediyorum, kütüphanenizde mutlaka olması gerekir.

A
Ahmet Salih Demirtaş  -   09.02.2016