Küresel Musibet Siyonizm
% 25indirim

Küresel Musibet Siyonizm

  • 12,00 TL9,00 TL

    hopi kampanyası
    0,45 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Küresel Musibet Siyonizm'de, sapkın inançları doğrultusunda dünyayı kan ve gözyaşı gölüne çevirmekte en küçük bir sakınca görmeyen küresel emperyalizmin fikir ve düşünce yapısını; öncelikle her şeyin en doğrusunu bilen Allah'ın (c.c) kelamı olan Kur'an ayetlerinden, daha sonra Yahudi Protokollerindeki ifadelerden anlatmaya çalıştık.


Peşinden dünyaya hükmedebilmek adına Dünya Hükümetini (Büyük İsrail) kurabilmek için Siyonist liderlerin tarih boyunca söylediklerini ele aldık. Bu zihniyetin coğrafyamızı ve özellikle ülkemiz siyasetini nasıl etkilediğini, bu milletin özenle yetiştirdiği insanların Siyonizmin hizmetine bilerek veyahut bilmeyerek nasıl girdiğini, Siyonizmin bu insanları nasıl kullandığını anlatmaya çalıştık.


Küresel emperyalizmin Milli Görüş'ü ve merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ı neden hedefine aldığını tüm gerçekleri ile ortaya koyduk. Bu çalışmadaki amacımız kimseyi üzmek, kırmak değil, sadece oyuna gelen kardeşlerimizi uyarmaya yöneliktir. Buna rağmen varsa, kırılanlara nazarlarını kendi vicdanlarına çevirmelerini tavsiye ediyorum. Öyle sanıyorum ki duruşlarından vicdanları rahatsız olacak ve doğruyu bulacaklardır.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.