Kurucunun Kızı - Devrimin Kızı (2 Kitap Set)
% 40indirim

Kurucunun Kızı - Devrimin Kızı (2 Kitap Set)

  • 47,00 TL28,20 TL

    hopi kampanyası
    1,41 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Devrimin Kızı

Nükleer bir savaş sonrası hayatta kalan az sayıdaki insandan biriydim. 16 yaşında kendimi bir güç savaşının ortasında buldum. Annemin katilinin oğluyla evlenmeye zorlandım. Görevim o kadar da zor değildi. Devrime öncülük edebilmem için kocamı öldürüp ailemin yönetimi ele geçirmesini sağlamalıydım, o kadar…

Ben Ivy Westfall. Artık sistemin kurbanı değilim. Görevim artık eskisinden daha zor. İnandığım şeyler uğruna, her şeyimi kaybetme pahasına savaşacağım… İsmim Ivy Westfall. Ben Devrimin Kızı’yım.

 

Kurucunun Kızı

Dehşet verici bir nükleer savaş sonrası Amerika Birleşik Devletleri büyük ölçüde yok edilmiş, sadece küçük bir grup hayatta kalmıştı.

Geriye kalanları kimin yöneteceği konusunda Lattimer’lar ve Westfall’lar arasında çıkan savaşı Westfall ailesi kaybetmişti. Ve beş yıl sonra barış ve kontrol, her yıl yapılan bir törenle, kaybeden tarafın kızları ile kazanan tarafın erkeklerinin evlendirilmesiyle sağlanmaktaydı.

Bu yıl benim sıram gelmişti.  Benim adım Ivy Westfall ve görevim basitti: Başkan’ın oğlunu, müstakbel kocamı öldürmek ve Westfall ailesinin gücünü geri kazanmasını sağlamak.  Ama görünen o ki, Bishop Lattimer ya çok yetenekli bir oyuncu ya da ailemin iddia ettiği gibi kalpsiz, zalim bir çocuk değil. Hatta beni bu dünyada gerçekten anlayan tek kişi bile olabilir. Ama kaderimden kaçmama imkan yok. Ben Westfall mirasını geri alacak kişiyim. Bishop ölmeli. Ve onu öldüren ben olmalıyım…

 

 


Yorum Sayısı: 3

Yazarın üslubu akıcıydı.Fakat ben dilini çok sade buldum.Kitap bittikten sonra bende bir iz bırakmadı.Ama çerezlik,kolay okunabilir bir kitap olması hoşuma gitti.Alamanızı tavsiye ederim.

İ
İbrahim Düzgün  -   13.09.2016

Okurken keyif aldığım bir seriydi. kitaba başlarken edebi yönden bir beklenti içine girmemek gerektiğini düşünüyorum. kurgusu ve işlenişi olarak size hoşça vakit geçirek bir kitap tavsiye ediyorum :)

G
Gökçenur Şahin  -   05.07.2016

Okuduğum kitaplar içinde enler arasında ki yerini olan bu seriyi kesinlikle kaçırmayın derim. Aşk ve aile arasında kalan bir genç kızın kendini keşfetme yolculuğu da diyebiliriz :)

K
Kübra İşgör  -   08.05.2016