Kusursuz Katil
% 19indirim

Kusursuz Katil

  • 22,00 TL17,82 TL

    hopi kampanyası
    0,89 Paracık
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Devletlerin, dünya üzerinde kontrolü elde tutmak için verdikleri güç savaşı tarihi yönlendirir. Hiçbir şey göründüğü gibi değildir ve tek bir mükemmel an tarihin akışını değiştirebilir…


Atlantik Okyanusu'na tek başına açılan Amerikalı genç Doktor Christine Palmer, şaşırtıcı bir keşif yapar; soğuk sularda hayatta kalan bir adam, kurtulmak için ahtapot gibi ona yapışır. Fakat bu sağ kalan kazazedede göründüğünden çok daha fazlası vardır.


David Slaton bir Kidon'dur; iyi eğitimli, oldukça titiz ve çok tehlikeli bir suikastçı. Kidon, hem avcı hem de avdır ve kendisiyle beraber çevresindekiler de ciddi bir tehlike içindedir. Bu tehlikeden sıyrılmak için zamana karşı yarışmak zorundadır.


Ödüllü yazar Ward Larsen, casusluk ve entrikanın çetrefilli öyküsünü, bir keskin nişancı hassasiyetiyle dokumuş.


Yorum Sayısı: 2

Okumaya başladığımda, ilk başlarda kitabın içine çok fazla giremedim. Neydi, ne oldu, devlet isimleri, ajanlar, planlar falan derken kafam karıştı.. Ama daha sonra kitap beni bir anda içine çekti, Slaton & Christine'li bölümleri heyecanla ve zevkle okudum.👌 Bu sırada da devletler arasındaki ilişkileri yavaş yavaş anlamaya başladım. Okurken ara ara hikaye durağanlaşıyormuş gibi gelse de, genel olarak temposu yüksek bir hikayeydi.
Ancak şunu belirtmem lazım ki; hikayede fazlaca devletler...devamını oku

İ
İrem @Mybookheaven  -   23.05.2016

Atlantik Okyanusu'nda batan bir gemiyle başlayan hikaye, sayfalar ilerledikçe maceralı bir ajan hikayesine dönüşüyor ve daha ilk sayfasından dahil oluyorsunuz hikayeye . .
Hiç sıkılmadan keyifle okudum...

N
Nuray Durmuş  -   13.05.2016