Kutsal Bahçe
% 44indirim

Kutsal Bahçe

  • 7,00 TL3,92 TL

    hopi kampanyası
    0,20 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Bu kitapta neden ruh ve beden şeklinde iç içe olarak yaratıldığımız anlatılıyor. Hem ruhla maddenin bağlantısı ele alınıyor. Hem neden dünyaya geldiğimiz işleniyor. Hem neden imtihan edildiğimiz inceleniyor. Hem neden terbiye edildiğimiz sorgulanıyor. Hem bu terbiye sisteminde hidayet rehberimiz olan peygamberler ve kutsal kitapların yeri, önemi ve hayati değeri araştırılıyor. Hem onlara nasıl bakmak ve onları nasıl anlamak gerektiği ince eleklerden geçiriliyor.


Elinizdeki bu küçük kitap, insanlık tarihi boyunca hakka ve hakikate dair genel bir çerçeve sunuyor. Ayrıca dinde ibadet dilinin ne olması gerektiği gibi çözülmesi zor ve karışık gibi görünen bir takım sorulara ışık tutarak istifademize sunuyor. Gerisi okuyucuların düşüncesine kalmış !


Yorum Sayısı: 1

Bu kitapta ruh hakkında kuşatıcı bir bakış ve bilgi veriliyor. Ayrıca insanların ruhanileşmesi ve dünyada kutsal ve aydınlık bir hayatı yaşamalarını sağlayan peygamberlerin varlığını ve varlıklarının zorunlu oluşunu tarihi belgeler, dinî deliller, biyolojik ve sosyal kanunlar ile izah ve ispat ediyor. Ruhu merak eden, peygamberleri tanımak ve anlamak isteyen bu kitabı okumalı diye düşünüyorum.

Y
Yusuf Yıldız  -   09.05.2016