• Kuzey Masalı% 34indirim
    Kuzey Masalı
    Kuzey Masalı

Kuzey Masalı

  • 25,00 TL16,50 TL

    hopi kampanyası
    0,83 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Konuşmaktan çok homurdanarak iletişim kuran, Bilişim İstihbarat Servisi’nin yakışıklı ve sert ajanı Kuzey Karaarslan, dünyayı birbirine katan özel bir anahtarın sahibi olan zeki, baş belası ve kızıl kafalı Masal Kılıç ile karşılaştığında başına gelen ilk şey, pembe iç çamaşırlarıydı.


Bunun sadece bir başlangıç olduğunu anlaması ise hiç uzun sürmedi.Kuzey, hayatı boyunca eline pers gülü renginde oje almamıştı. Bir dakika! Kuzey eline hiç oje almamıştı ki! Ta ki renklerin kitabını yazan, sakar bir belaya kalbini kaptırana dek…


Erkek türüyle sınırlı kalmayıp, son model arabalarından bile kıskandığı Masal için cayır cayır yanarken, dünyayı kurtarmak o kadar da kolay değildi. Operasyonun kilit ismi Masal da onunla aynı kulvarda koşuyordu. Çünkü Kuzey etrafındayken, dibi tutan yemekten farkı kalmıyordu.


İki zıt kutbun sıfırlı ve birli hikâyesiyle, bilişim dünyasına aşk dolu bir yolculuk yapacaksınız. Kemerlerinizi bağlamayı unutmayın! Tavsiye: Sakin olmadan okuyun!


"Alışılmadık bir macera, hız kesmeyen bir aşk... Satırlarında kaybolacaksınız."


- Asude


Yorum Sayısı: 4

Koyu renkleri tercih eden insanlara bile pembeyi sevdirecek bir kitap. Çok tatlı, komik ve heyecan dolu. Mutlaka okunmalı.

İ
İzel Ersöz  -   22.03.2016

Türk yazarları fazla sevmezdim ama bu genç yazarlar gerçekten bir harika.

D
Dilara Gülcan  -   06.03.2016

Çok eğlenceli bir kitaptı. Sadece biraz fazla uzatılmıştı ve sonlara doğru aşk çok artmıştı. Bu kısım pek hoşuma gitmedi.
Onun dışında çok keyifli bir kitap. İsin icine gizem ve aksiyon da karıştırılmış.

S
Selen  -   05.05.2016

Bu kitap zamanında çok övüldü,bende bu durumdan dolayı kitabı okuma fırsatı buldum. Fakat şu var tam bir hayal kırıklığıydı. 150 sayfa zor okuyabildim. Kitapta fazlasıyla gereksiz tesadüfler ve abartı vardı. Vee tabi bir de ergenlik derecesindeki cinsellik. Bu kadar basit olmamalıydı. Kitabın kapağı dolayısıyla sizi cezbedecek bir kitap ki kapağı gerçekten hoş ama içerik itibariyle beğenmedim. Belki de yaşım dolayısıyla bana basit geldi. 15-16 yaş grubu keyifle okuyabilir. Şimdilik bu kadar...devamını oku

R
Rümeysa Taşdemir  -   29.05.2016