Labirent Serisi Seti (3 Kitap Takım)

Labirent Serisi Seti (3 Kitap Takım)

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Labirent: Ölümcül Kaçış

Hatırla. Hayatta kal. Koş.

"Açlık Oyunları gibi distopik hikâyeleri sevenler Thomas'la birlikte Kayran'da maceraya sürüklenecekler."

-School Library Journal-

 

Labirent: Alev Deneyleri

Labirent bulmacası çözülünce her şeyin sona ermesi gerekiyordu… Kural yok. Yardım yok. Ya başarırsın ya ölürsün. Arkadaşlıklar sınanacak. Sadakat sorgulanacak. Hiçbir şey kesin değil!

"İlk kitabı sevenler bu nefes nefese maceranın da esiri olacaklar."

-Children's Literature-

 

Labirent: Son İsyan

Her şeyin sonu geldi! Kurtulan olacak mı? Gerçek dehşet verici olacak. Artık yalan yok.

"James Dashner'ın kitaplarına başlamadan önce derin bir nefes alın."

-Deseret News-


James Dashner, Labirent Serisi Seti içeriğinde yer alan eserler sürükleyici ve gizemli olaylarıyla okurları etkisi altına almayı başarıyor. Okurlar, bu seti okuyup bitirdikten sonra kendilerini tuhaf hissedecek ve belli bir süre hayatlarının her alanında bu eserin etkisini hissedeceklerdir. Okurlar, setin içeriğinde olan serinin üç kitabını da ilk kitabından son kitabına kadar büyük bir zevkle ve ellerinden bırakmayarak okuyorlar. Yazar, bu sette yer alan eserlerinde olayları öyle bir kurgulamış ki okurlar, olayların içerisinde bir nehir gibi akıp gidiyor. Bu sette yer alan eserleri filminden önce okumanız kafanızın gereksiz yere karışmasını önleyerek eserlerden daha çok faydalanmanızı sağlayacaktır.

James Dashner, Labirent Serisi Seti içeriğinde yer alan eserlerde bir grup genç bir labirentin içerisinde hapsedilse de gençler bu labirentten bir şekilde kurtulmayı başarırlar. Ama ortada büyük bir sorun vardır. Gençler bu labirentten kurtulduktan sonra kendileri için her şeyin bittiğini düşünürler. Oysa onlar için hayat daha yeni başlıyor. Aslında bu hikayede çok güzel bir hayat dersi yatmaktadır. İnsanlar, bir düşündüğü zaman hayatlarının hep labirentlerle çevrili olduğunun ve hayatta kendilerini esas yoranın bu labirentler içerisinde dolanmalarına rağmen bir türlü çıkışı bulamamalarının olduğunu anlıyorlar. İnsanlar, hayatlarını çepeçevre saran bu labirentten olurda bir gün kurtulurlarsa o zamanda sudan çıkmış balığa dönüyorlar ve tıpkı okudukları hikayedeki gibi kendileri için her şeyin bittiğini sanıyorlar. Oysa kendileri içinde hikayedeki gençler gibi hayat yeni başlıyordur. Ama karanlık labirentlerden bir anda hayat güneşinin aydınlığına kavuşunca, o güneş gözlerini kamaştırıyor ve önlerindeki yeni hayatı göremiyorlar.

James Dashner, Labirent Serisi Seti içeriğinde yer alan eserleri özellikle ütopik eserleri ve bu ütopik eserlerden kendilerine dersler çıkarmayı sevenler mutlaka okumalıdır. İnsanlar, bu set içeriğinde yer alan eserleri okuyunca arkadaşlıkların ve dostlukların ve bu dostluklarda yer alan sadakatin nasıl acımasızca sınandığını görünce hayret edecekler.

James Dashner, 1972 yılında Amerika’da dünyaya gelmiştir. Yazar, eserlerini yetişkinlerden daha çok gençler için yazmaktadır. Yazar daha çok macera ve bilim kurgu türünde eserler yayınlamaktadır.

Yorum Sayısı: 3

Bilimkurgu eserleri okumayı sevenler, James Dashner, Labirent serisi eserlerini yakından tanırlar. Bu seri ile ilk 3 eseri bir arada elde etme imkanına kavuşuyorsunuz. Yazar, bu eserinde Thomas ile okurlarını maceradan maceraya sürüklüyor. Eserin, sizlere verdiği heyecana yazarın, akıcı anlatımı da eklenince bu üç kitabı üç beş gün gibi kısa bir sürede hiç sıkılmadan okuyup bitirebilirsiniz. Bu eseri, çevrenizde eşinize ve dostunuza okumaları için tavsiye edebilirsiniz. Size, bu eseri tavsiye...devamını oku

K
Kerim Solmaz  -   19.06.2016

Oldukça heyacanlı bir seri gerilim hiç düşmüyor. Her sayfa şaşırtıcı olaylarla bağlanıyor, hiç bir teoriniz gerçeğe dönüşmüyor...

F
Fırat Baş  -   01.01.2015

Kitaba dün başladım fakat neredeyse sonlarına geldim. Öncelikle kitaba bayıldığımı söylemeliyim. Gerek akıcılığı gerek sürükleyiciliğiyle kitabı elimden bırakamıyorum. Ayrıca kitabı kısa zamanda, güvenle ve küçük hediyelerle elime ulaştıran babil.com ekibine teşekkürlerimi iletiyorum.

İ
İlkay Aydınlık  -   14.12.2014