Lady Sings The Blues

Lady Sings The Blues

 • Geçici olarak temin edilemiyor
 1. 1.Get Happy
 2. 2.Fine and Mellow
 3. 3.Embraceable You
 4. 4.That Ole Devil Called Love
 5. 5.Blue Moon
 6. 6.I Thought About You
 7. 7.Summertime
 8. 8.I'll Never Smile Again
 9. 9.Lover Man (Oh Where Can You Be)
 10. 10.All Of Me
 11. 11.God Bless the Child
 12. 12.What Is This Thing Called Love
 13. 13.Stormy Weather
 14. 14.Lady Sings the Blues
 15. 15.Willow Weep For Me
 16. 16.Don't Explain
 17. 17.My Man

İngiliz X Factor yarışmasında etkileyici sesiyle dikkatleri üzerine çeken Rebecca Ferguson’ın yepyeni albümü “Lady Sings The Blues” Sony Music etiketiyle şimdi müzik marketlerde!

Sesiyle; Aretha Franklin, Nina Simone ve Dusty Springfied gibi efsane isimlerle karşılaştırılan Rebecca Ferguson 3.stüdyo albümü “Lady Sings The Blues” ile karşımızda!

Hikayesini, aynı adı taşıyan ve başrolünü Diana Ross’un üstlendiği, ödüllü film “Lady Sings The Blues”dan alan ve efsane isim “Billie Holiday”in seslendirdiği soundtrack albümünü şimdi Rebecca Ferguson’ın yorumuyla dinliyoruz. Birbirinden güçlü 17 şarkıdan oluşan albümde; Get Happy, Blue Moon ve Embraceable Me şarkıları öne çıkan yorumlar arasında yer alıyor.

Los Angeles’ın ünlü Capitol Stüdyoları’nda kaydedilen “Lady Sings The Blues” albümünün prodüktör koltuğunda ise daha önce Amy Winehouse, Rumer, Laura Mvula ve Dexys Midnight Runners gibi ünlü isimlerle çalışan Troy Miller var. The Times, The Independent gibi önemli birçok dergi tarafından özgün, nefes kesici ve iç açıcı olarak tanımlanan albüm, Rebecca Ferguson’ın her yönüyle sanatçı tanımını hak ettiğini ispatlıyor.

“Heaven” ve “Freedom” albümleriyle başarı basamaklarında sağlam adımlarla yükselen Rebecca Ferguson, “Lady Sings The Blues” ile uzun soluklu kariyerine imzasını atıyor.

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.