Lagün'ün Çağrısı
% 13indirim

Lagün'ün Çağrısı

Tanrıların Sırrı 1. Kitap
  • 24,00 TL20,88 TL

    hopi kampanyası
    1,04 Paracık
  • Tedarik Süresi 3 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Tharbea'nın altı kıtasında biri olan Sentgar'la unutulmuş bir peygamberin yazmalarını bulan bir çoban kendini Ruud soyunun peygamberi ilan ederek tüm tanrıları yok edip tek tanrı inancını yymaya çalışmaktadır. Ancak eski bir lanet soyunun denize girmesine engeldir. Peygamber laneti kaldırmak için suyun tanrısı Lagün'ü öldürmeyi planlamaktadır. Böylece kutsal topraklar olan denizin ötesindeki Anath'ı istila edebilecektir.


Roman peygamberin planlarından haberdar olan büyücülerin eski öğrencilerini çağırmasıyla başlıyor ve Nuzu adlı bir çocuğun üzerine kurgulanıyor. Suyun tanrısı Lagün'ü duyabilen Nuzu'nun yolu bir büyücüle kesişiyor. Birden kendini büyük bir savaşın ortasında bulan Nuzu suyun tanrısını korumak için birleşen yoldaşlığın içinde kendini keşfetmeye başlıyor. Bu süreçte üvey babasının sakladığı bir sırrı öğreniyor, tanrıların hükümlerini kullanabilen ' Sahipler'le tanışıyor ve efsanefi savaşçılar olan Ateş Taşıyanlarla savaşa katılıyor.


Kendini keşfetmeye, birlik olmanın önemine büyümeye ve inancın ne olduğuna dair size sorular sorduracak bir kitap, Lagün'nün Çağrısı. Onbinlerce insanın öldüğü bir savaşta, kazanmak için bir çocuğun yaşamasını sağlamak zorunda onların hikayesini anlatıyor. 


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.