Landcadd ile Peyzaj Sulaması Tasarımı
% 6indirim

Landcadd ile Peyzaj Sulaması Tasarımı

  • 75,00 TL70,50 TL

    hopi kampanyası
    3,53 Paracık
    Babil.com'da 60> TL ve üzeri ücretsiz kargo kampanyası
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

...Peyzaj sulama ve diğer arazi planlama işleri ile uğraşan bir çok uzman tasarım ölçüm ve proje için mutlaka bir Cad yazılımı kullanmaktadır. Çünkü gelişen teknoloji ve akıllı yazılımlar ile projeler kolayca tasarlanabilmekte ve gerekli ölçümler kısa zamanda hassas olarak yapılabilmektedir. Bu büyük bir gelişmedir. Yeni başlayan tasarımcılarda bu özelliklerinden dolayı en uygun Cad yazılımını aramaya başlamaktadır. AutoCad yazılımı bu tür işleri çok kolay yapabilecek, konusunda uzman ve çok yaygın kullanılan bir yazılımdır. Pekala tüm tasarım işlemleri AutoCad üzerindede yapılabilmektedir. Öyleyse neden ilave bir yazılım olan Landcadd kullanılmalıdır? Neden ekstra bir masraf yapılarak bu yazılım alınmalıdır?


...Detaylı olarak anlatılacak olan cevabın kısaca verilmesi istenirse; Eagle Point Software AutoCad ile yapılabilecek genel işler için çok özel modüller yaratarak AutoCad ile tasarlanmak için harcanan uzun zaman ve yoğun emeği akıllı yapısı mantıklı konfigürasyonu ve otomasyonu ile kısa zamanda ve daha hassas olarak amacayönelik üretime ve verime yansıtarak paraya çevirdiği için AutoCad ile birlikte kullanılmalı ve bu amaçla ilave paralar ödenerek alınmalıdır.


Sulama tasarımları yüksek hassasiyet, doğru akış hesaplamaları etkin ve hızlı modelleme gerektiren hassas projelerdir. Klasik kağıt ve kalemle yapılan peyzaj sulaması tasarımları genelde, uzun zaman alan yuvarlamaların bol olduğu çoğu zaman gerçek koşullardan uzaklaşan ve sistem içerisindeki hassasiyetin hemen hemen hiç bilinmediği çala kalem projelerden öteye geçemez. Cad sistemlerinin tek başına kullanılmasında ise yalnızca boruları simgeleyebilen çizgiler başlıkları simgeleyen dairesel semboller çizilebilir. Ancak Landcadd ile planlanan sulama projelerinde sulama başlığını temsil eden sembole tıkladığında akış oranı yağmurlama oranı ıslatılan alan vb. gibi veriler otomatik olarak kullanıcıya gösterilir..


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.