Lazutlar 2016

Lazutlar 2016

  • Geçici olarak temin edilemiyor

1- Tepeler

2- Yakup

3- Mola

4- Gelino

5- Hemida

6- Ganita

7- Caucasica

8- Türkü Diyorum Sana

9- Gelin Uğurlama (Charantas So Chorion)

10- Cilveloy

11- Maden Ocağı

12- Kukun Kuka

13- Karadeniz Ateşi

14- Destiha


Lazutlar

Lazutlar

Fuat Saka

15,99 TL
Lazutlar 2

Lazutlar 2

Fuat Saka

15,99 TL
Lazutlar 2008

Lazutlar 2008

Fuat Saka

15,99 TL

İki yıl süren bir çalışmanın ürünü olan Lazutlar 2016 Palamutbükü, Gürcistan ve Almanya’da kaydedildi.

2013 ağustos ayında The Shin ile Palamutbükü’nde Sakafonic ton stüdyosunda canlı kayıt edilen bu albümün Kayıtları Fuat Saka ve Zurap Gagnidze tarafından yapıldı. Parçaların önemli bir kısmı clıck kullanılmadan çalındı. (Gelino, Caucasica, Cilveloy, Türkü Diyorum Sana) düzenlemeleri Fuat Saka ile The Shin yaptı. Mixi Fuat Saka, Barbaros Görkem, Zurap Gagnidze, mastering ise Hans-Phlipp Graf @ H-Peh Mastering Hamburg da yapıldı.

Gitarlar; Fuat Saka ve Zaza Miminoschwili, Bass; Zurap Gagnidze ve Fuat Saka (Ganita,Kukun Kuka,Yakup), Perkisyon; Fuat Saka ve Mamuka Gaganidze, Akordion; Fuat Saka, Kemençe; Kostas Siyamidis ve Cemal Berber, Flüt ve Klavierstring; Fırat Günel, Tulum; Mahmut Turan ve Emirhan Demirci, Saksafon; Herbert Koschmieder (Karadeniz Ateşi), Dede Bağlama; Fuat Saka, Bulgar Kavalı; Theodosii Spasov tarafından çalındı.

Vokaller de Fuat Saka, Mamuka Gaganidze, Zurap Gagnidze, Tanju Topal-Yusuf Aydın (Kukun Kuka) yer aldı. Grafik tasarım ise Ragıp İncesağır tarafından yapıldı.

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.