Levana
% 25indirim

Levana

Bir Ay Günlüğü Kitabı
  • 18,00 TL13,50 TL

    hopi kampanyası
    0,68 Paracık
  • Tedarik Süresi 1 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Ayna, Ayna, Söyle Bana Benden Güzeli Var mı Dünya'da Ya da Ay'da...


İki gezegen  arasında aşklarını  ne kadar  sürdürebilirlerdi ki? Daha doğrusu,  bir gezegen ve  Ay arasında. Ya da her neyse. 


Saf kötülüğün bir adı var. Aldatıcı maskelerin ardında gizleniyor ve gücü eline geçirmek için “büyü”sünü kullanıyor. Peki ama Kraliçe Levana kim? Yolu Cinder, Scarlet ve Cress’le kesişmeden yıllar önce, Levana’nın çok farklı bir hikâyesi vardı. Daha önce hiç anlatılmamış bir hikaye... Şimdiye kadar.


New York Times çoksatarı yazar Marissa Meyer, Levana’da büyüleyici kötü karakterinin geçmişini anlatıyor. Aşk ve savaş, ihanet ve ölüm üzerine unutulmaz bir hikaye. Üstelik “Ay Günlüğü” serisinin heyecan dolu final kitabı Winter’ın giriş bölümleri de sizi bekliyor.


Marissa Meyer


Washington’ın Tacoma  kasabasında doğup büyüdü. Henüz küçük bir çocukken  kitaplara aşık olan Marissa,  ergenlik yıllarından beri gençlik edebiyatı üzerine çalışıyor.  Aynı zamanda peri masallarına da büyük bir sevgi besleyen Marissa, gençlik günlerinden beri bu masalları yeniden kurguluyor ve bu tutkusundan vazgeçecek gibi de görünmüyor.


Yorum Sayısı: 1

Ay günlüğü serisi ek kitabı olan Levana, bize geçmişi anlatıyor. Bu kitap ile kötü karakterimiz olan Levana'nın çocukluğunu ve gençliğini okuyoruz. Sadece bununla kalmıyor, kitabın sonunda da Winter kitabının ilk dört bölümüde bulunmakta.

S
Serhat Can Kacan  -   13.03.2016