LYS Coğrafya Soru Bankası
% 30indirim

LYS Coğrafya Soru Bankası

Konu Özetleri Konu Alt Bölüm Testleri Geri Besleme Testleri
  • 17,00 TL11,90 TL

    hopi kampanyası
    0,60 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Cografya, insanın yasadıgı ortamı ekolojik, ekonomik, sosyal ve siyasal yönleriyle tanımak amacıyla giristigi çabaların sonucu olarak ortaya çıkan çok yönlu bir bilimdir. Bu yönuyle oldukça renkli, eglenceli, bir o kadar da hayranlık uyandıran bir alandır.

Ögrenciler cografyayı sözel ve sayısal ayrımının tam ortasında duran ve her iki yetenegi de gerektiren bir ders olarak görur. Bu algı, dogru bir algıdır.Elinizdeki kitap "Tam Tesekküllü Bır Soru Bankasıdır."

LYS Cografya adına tum aradıklarınızı bulabileceginiz tek kitaptır."Konu Özet Anlatım" kısımlarıyla öz olarak konuları ögrenin.

"Konu Alt Bölum Testleriyle" konuları pekistirin.

Unutmayı engellemek için "Geri Besleme Testleriyle" tekrar yapın.

Ayrıca kitapta ögrencilere cografyadaki nedensellik, iliski (baglantı), dagılıs ilkeleri dogrultusunda dogru cevap, çeldirici ve yanlıs cevap ayrımı becerisi kazandırmayı saglayan bir yöntem izlenmistir.Kitabın hazırlanmasına katkıda bulunan Orhan arslan,

Ramazan dıker, Ali günes, Nafiye çorman, Idil sahın, Dilara yüzgeç, Recai küçükdal, Gulay çevık, Emre sentürk ve Birol erdogdu'ya tesekkur ederiz.LYS Cografya Soru Bankası kitabının sınavdaki basarınızda olumlu etkiler olusturması temennisiyle...
(Tanıtım Bülteninden)


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.